روزهای نوزدهم تا بیست و یکم تیر؛ دولتمند خالف در تالار وحدت و برج میلاد کنسرت می دهد

به گزارش آبنما کار دولتمند خالف از خوانندگان سرشناس کشور تاجیکستان طی روزهای نوزدهم تا بیست و یکم تیر مجموعه کنسرت هایی را در تالار وحدت و برج میلاد تهران برگزار می نماید.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، دولتمند خالف از خوانندگان سرشناس کشور تاجیکستان که طی سالهای اخیر برنامه ها و آثار مختلفی را در ایران اجرا و ساخته است، طی روزهای نوزدهم تا بیست و یکم تیر مجموعه کنسرت هایی را در تالار وحدت و برج میلاد تهران برگزار می نماید.
این خواننده ابتدا ساعت ۲۱: ۳۰ روز یکشنبه نوزدهم تیرماه کنسرت «شب دوستی» را در تالار وحدت برگزار می نماید. در در کنسرت «شب دوستی»، قطعاتی چون «شاه پناهم بده»، «خون خدا»، «حیلت رها کن»، با اشعاری از مولانا، حافظ، شاعران تاجیک اجرا می شود.
دولتمند خالف روزهای بیست و بیست و یکم تیر نیز به همت مجموعه برج میلاد کنسرتهای دیگری در تالار ایوان شمس برگزار می نماید.
دولتمند خالف خواننده و نوازندە سه تار و دمره، لایق شاه خالف خواننده و نوازنده کمانچه، سنگینمد خالف نوازندە تنبک، حاتم فریدونی نوازندە تنبک و دف، دانیار خالف نوازنده نی، نوراله باراتف نوازندە دوتار باس، روزی مد خالف نوازندۀ رباب و محمدعلی مشرب اف نوازنده قانون این کنسرت ها هستند.