با هنرمندی محمدحسین مسلمی؛ شاهنامه منتشر گردید

به گزارش آبنما کار آلبوم شاهنامه از تازه ترین مجموعه های موسیقایی بی کلام است که طی روزهای اخیر با هنرمندی محمدحسین مسلمی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، «شاهنامه» عنوان یکی از تازه ترین آلبوم های انتشار یافته در بازار موسیقی است که طی روزهای اخیر با هنرمندی محمد حسین مسلمی در دسترس شنوندگان قرار گرفت.
آلبوم (شاهنامه) تازه ترین اثر محمدحسین مسلمی است که شامل ۱۱ قطعه در سبک تلفیقی است که در آن از سازهای ایرانی و شرقی استفاده شده و هر قطعه راوی یک شخصیت داستان است.
«سهراب»، «سیمرغ»، «گردآفرید»، «تهمورث»، «سیندخت»، «زال»، «رستم»، «سیاوش»، «کاوه»، «تهمینه»، «آزاده» عنوان قطعاتی برگرفته از شاهنامه فردوسی هستند که در این آلبوم گنجانده شده اند.
بهرنگ معتمدی، امیرحسین کیانپور، نغمه مرادآبادی، جواد عزیزی، سعید وجدان پاک، مینا نیزاری، شهاب کشمیری نژاد، علیرضا علیزاده، آیدین ترکیان، بابک میرزایی، مژگان حسینی، زینب کیان ارثی گروه نوازندگان این آلبوم موسیقایی را می سازند.
محمدحسین مسلمی همچون هنرمندان جوان موسیقی کشورمان است که از سال ۱۳۸۷ فعالیتهای هنری خویش را در موسیقی شروع کرد. این هنرمندان طی این سال ها عمده فعالیتهای خویش را در سبک های الکترونیک و تلفیقی عرضه نموده است.
آلبوم «شاهنامه» با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۱۳۴۲-۹۸ و شماره ثبت کتابخانه ملی ۲۶۷۷۲ پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.