با صدای محمد علیزاده؛ دلتنگی به پیشواز بهار می رود

همزمان با فرارسیدن ایام میلاد حضرت مهدی (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان نماهنگی با صدای محمد علیزاده پیش روی مخاطبان قرار داده می شود.
دریافت 40 MB
به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، موسسه فرهنگی و هنری کساء در آستانه ی میلاد امام عصر (عج) و هفته سربازان گمنام یک قطعه موزیک ویدئوی سینمایی را که فرایند تولید آن بیشتر از یک سال به طول انجامیده را منتشر نمود.
معین طیبی آهنگساز، محمد علیزاده خواننده، حسن محمودی تنظیم کننده، محسن طهرانی کارگردان عوامل اجرایی این نماهنگ که توسط روابط عمومی وزارت اطلاعات تهیه شده را می سازند.
در توضیح این نماهنگ آمده است:
تقدیم به چشمان همیشه منتظر مادران، همسران و دختران سربازان گمنام عصر ظهور؛ آنان که عاشق ترین زنان زمین اند و دلتنگی فرزندان، همسران و پدران مهم ترین نگرانی زندگی شان را ساخته اما دل به «آرامش ِایران» خوش دارند.
گروه بزرگ هنرمندان نقش آفرین در تهیه و تولید موزیک ویدئوی «دلتنگی» به نمایندگی از مردم قدردان ایران اسلامی، این قطعه را در تقارن میلاد منجی عالم بشریت و نوروز ۱۴۰۱ بعنوان برگ سبزی تحفه ی درویش، به پیشگاه مقام بلند عاشقان صبور ایران زمین (مادران و همسران گمنامان شهید، جانبازان و سربازان گمنام امام عصر) تقدیم می نماید.
باشد که این عیدانه کام تان را شیرین نموده و لبخند را هدیه چهره مهربان تان نماید.

منبع: