به آهنگسازی کیوان کیارس؛ انتشار آلبوم موسیقی کودک

آبنما کار: آلبوم موسیقی کودک با آهنگسازی، تنظیم و نوازندگی کیوان کیارس از طرف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روانه بازار شد.

به گزارش آبنما کار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، «موسیقی کودک» عنوان یکی از تازه ترین محصولات موسیقایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که بتازگی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
این آلبوم صوتی از تولیدات واحد موسیقی اداره کل سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شمرده می شود که برای گروه سنی کودک و نوجوان وارد بازار موسیقی شده است.
پروین دولت آبادی، مصطفی رحماندوست، جمال الدین اکرمی، جواد نعیمی، هدیه افشار، مریم زندی و سهیلا اورنگ ترانه سرایان این اثر هستند.
کیوان و کیمیا کیارس خوانندگی آلبوم «موسیقی کودک» را بر عهده داشته اند و فهیمه محجوب طراح گرافیک و طراح جلد این اثر است.
آلبوم «موسیقی کودک» شامل ۱۳ قطعه با اسامی «آواز خروس»، «بادکنک من» و «زمستان رفت» اثر پروین دولت آبادی، «باران»، «دریا» و «مانند یک گل» اثر جواد نعیمی، «برف می بارد آرام»، «مهتاب من» و «رقص باران» اثر جمال الدین اکرمی، «انتظار دل ها» اثر مصطفی رحماندوست، «گل مامان یه دختره» اثر سهیلا اورنگ، «ماه و ستاره» از هدیه افشار و «ماهی» اثر مریم زندی است.
علاقه مندان می توانند نسخه فیزیکی این آلبوم صوتی را با قیمت ۳۸ هزار و ۲۰۰ تومان از پایگاه فروش محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خریداری کنند.

منبع: