تکذیب شایعه افزایش هزینه صدور گذرنامه

سخنگوی فراجا با تکذیب شایعه افزایش هزینه صدور گذرنامه اظهار داشت: بر خلاف شایعات منتشره در فضای مجازی، هیچ افزایش هزینه صدور گذرنامه در برنامه نبوده؛ شایعه انتشار یافته در فضای مجازی کذب است و مردم عزیز به شایعات توجه نکنند.
به گزارش آبنما کار به نقل از ایسنا، سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: همه ساله در آستانه ایام اربعین حسینی (ع) و اشتیاق سیل مشتاقان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) برای عزیمت به عراق و زیارت عتبات عالیات، پلیس با کثرت درخواست صدور گذرنامه مواجه می شود، پس از هموطنان عزیز تقاضا می شود درخواست های صدور یا تمدید گذرنامه خودرا به روزهای منتهی به اربعین حسینی (ع) موکول نکنند و از اکنون برای درخواست صدور یا تمدید گذرنامه به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و اقدام نمایند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا افزایش هزینه صدور گذرنامه در دستور کار است؟ پاسخ داد: بر خلاف شایعات منتشره در فضای مجازی، هیچ افزایش هزینه صدور گذرنامه در برنامه نبوده؛ شایعه انتشار یافته در فضای مجازی کذب است و مردم عزیز به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.
بر اساس اعلام سایت پلیس، سخنگوی فراجا درباره اعزام انفرادی زوار به عتبات عالیات نیز اظهار داشت: باتوجه به توافقات جدید انجام شده با کشور عراق، کماکان اعزام انفرادی زوار ادامه دارد.
در همین زمینه بخوانید: دیپلماسی مرزی ایران و عراق برای تامین امنیت و تسهیل تردد زوار اربعین
وی در آخر با اشاره به آمادگی پلیس برای ارائه خدمات به زوارگفت: پلیس برای ارائه خدمات سریع به زوار تمهیدات لازم را پیش بینی کرده است و نیروهای مرزبانی فراجا به همراه پلیس گذرنامه و راهور، از آمادگی کامل برای ارائه خدمات انتظامی، گذرنامه ای و ترافیکی برخوردار می باشند.