بهادری جهرمی: از سخنانم درباره رونق سفرهای نوروزی سوءاستفاده شد

سخنگوی دولت اظهار داشت: همه تلاش دولت بالابردن توان اقتصادی مردم و گشایش های معیشتی است که رونق سفرها یکی از اقدامات در این رابطه است اما کارهای زیاد و بزرگ دیگری هم در دست اقدام است.
به گزارش آبنما کار به نقل از ایسنا، علی بهادری جهرمی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:
«رونق نسبی کسب و کار و اقتصاد شهرها، خصوصا شهرهایی که مسافرهای بیشتری را پذیرا شدند، از نتایج منطقی رکوردشکنی سفرهای نوروزی است.
این مورد خلاصه عرایض من در جمع اعضای ستاد سفر بود، که از جانب برخی مورد سوءاستفاده قرار گرفت. این مهم هم به آسانی و با عنایت به مواردی همچون تکمیل ظرفیت اقامتگاه های رسمی در برخی از شهرها در روزهای نوروز قابل احراز است. رونق اقتصاد گردشگری مانند هتل داری و صنایع دستی در اثر ازدیاد سفرها، نکته ای نیست که بر کسی پوشیده باشد.
در آخر عرایضم هم به صراحت ابراز امیدواری کردم که این «رونق اقتصاد گردشگری» به سایر حوزه های اقتصادی تعمیم داده شود. همه تلاش دولت بالا بردن توان اقتصادی مردم و گشایش های معیشتی است؛ مبارزه با کرونا و رونق سفرها یکی از اقدامات در این رابطه است، کارهای زیاد و بزرگ دیگری در دست اقدام است، کارهای بیشتری هم باید به سرانجام برسد تا عقب ماندگی های چندساله در این رابطه جبران شود و شرایط آن گونه که شایسته است رقم بخورد.»