زیارت نیابتی در روز عرفه

آبنما کار: مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات از اجرای طرح زیارت نیابتی ویژه جاماندگان از عرفه اطلاع داد.
به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجت الاسلام کاظم رنجبرمحمدی اظهار داشت: با عنایت به محدودیت های ناشی از موج جدید پاندمی کرونا که امکان تشرف به عتبات را سلب کرده است، ستاد بازسازی عتبات با همکاری کمیته فرهنگی ستاد اربعین، طرح «زیارت نیابتی ویژه جاماندگان از زیارت عرفه» را اجرا می کند.
او اضافه کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این طرح می توانند از یکشنبه، ۲۷ تیرماه به تارنمای ستاد بازسازی عتبات عالیات و بخش «نایب الزیاره» مراجعه نموده و به نام خود یا نیابت از اموات و درگذشتگان، درخواست زیارت نیابتی را ثبت کنند.
رنجبر محمدی اظهار داشت: مهندسان، کارگران و خادمان ستاد بازسازی عتبات عالیات که الان در کربلا مشغول اجرای طرح توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) هستند، در روز عرفه به نیابت از ثبت نام کنندگان زیارت مخصوص را انجام داده و نتیجه برای شخص ثبت نام کننده از راه پیامک ارسال خواهد شد.
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ستاد بازسازی عتبات عالیات اضافه کرد: الان خادمان ستاد بازسازی عتبات با وجود محدودیت های ناشی از کرونا و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، درحال تکمیل سازه بتنی طرح توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) مزین به نام صحن حضرت زینب (س) هستند که بزودی با آخر سفت کاری، این طرح بزرگ وارد فاز نازک کاری و اجرای نما خواهد شد.