در قالب ۳۱ غزل؛ کتاب شعر محسن چاوشی منتشر می شود

محسن چاوشی بعد از انتشار 10 آلبوم موسیقی رسمی بعنوان خواننده پاپ، این دفعه اولین کتاب اشعارش را در اختیار دوستدارانش قرار می دهد.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ در تازه ترین کارهای هنری اش این دفعه نخستین کتاب اشعارش را منتشر خواهدنمود. چاوشی که قبل تر کلامِ قطعاتی همچون «کجایی»، «شرح الف»، «او» و تعدادی دیر را خود سروده و خوانده بود، که این آثار با واکنش های متفاوتی از طرف دوستداران، منتقدان و اهالی شعر و موسیقی رو برو شد.
کتاب اشعار این هنرمند شامل ۳۱ شعر در قالب غزل است که از اوایل هفته آتی شرایط پیش فروش و ارسال اینترنتی آن منتشر خواهد شد.
چاوشی تجربه همکاری با شاعران و ترانه سرایان معاصر بسیاری را در راه هنری خود داشته و در این بین استفاده از اشعار مولانا، سعدی، وحشی بافقی، باباطاهر، خیام و … نیز به مرور وارد آثار و آلبوم های این خواننده خرمشهری شد.
به منظور تسهیل در خرید این کتاب برای دوستداران چاوشی و باتوجه به شرایط اجتماعی موجود به سبب شیوع بیماری کرونا، فروش و عرضه کتاب فقط به صورت اینترنتی است.
اطلاعات تکمیلی برای پیش خرید و برخی موارد مربوط به شیوه تهیه این اثر که توسط انتشارات آفتاب اندیشه در اختیار مخاطبان قرار می گیرد، متعاقباً اعلام خواهد شد.