تمدید مهلت شرکت در هفدهمین تصویر سال

به گزارش آبنما کار مهلت شرکت در هفدهمین نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر تا چهارم بهمن و بخش ویژه چهل سال، تهران تا نیمه بهمن ماه سالجاری تمدید گردید.

به گزارش آبنما کار به نقل از دبیرخانه تصویر سال، تصمیم به تمدید ثبت نام در سایت تصویر، به علت شرایط ویژه فضای مجازی در ایام اخیر و به درخواست شماری از همراهان همیشگی تصویر سال که تابحال فرصت ثبت نام پیدا نکرده اند، صورت گرفته است.
هنرمندان علاقه مند به شرکت در هفدهمین نمایشگاه تصویر سال در بخش های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و جشنواره فیلم تصویر تا آخر روز چهارم بهمن ماه ۱۳۹۸ می توانند با ثبت نام در سایت تصویر آثارشان را بارگذاری کنند.
در بخش ویژه «چهل سال، تهران» هم از آنجائیکه آثار نمایشگاهی این بخش مقرر است فروردین ماه سال ۱۳۹۹ برگزار شود، استثنائاً مهلت ارسال آثار عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم تا پانزدهم بهمن ماه سالجاری خواهد بود.
هفدهمین دوره نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر از دوم تا بیست وسوم اسفندماه ۱۳۹۸ همچون دوره های گذشته در رشته های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم، در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.
بخش ویژه هفدهمین دوره نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر با عنوان «چهل سال، تهران» که با حمایت و همراهی سازمان زیباسازی شهرداری تهران برگزار می شود، در بر گیرنده آثار تجسمی هنرمندان سراسر کشور از شهر تهران در خلال چهل سال قبل (۱۳۵۷-۱۳۹۸) به همراه فیلم های مستندی که درباره شهر تهران و یا با محوریت مکانی شهر تهران ساخته شده اند، خواهد بود.
هنرمندان علاقه مند به شرکت در هفدهمین نمایشگاه تصویر سال باید از راه ثبت نام و آپلود در سایت تصویر به ادرس www.tassvir.com اقدام نمایند.
دبیرخانه تصویر سال واقع در تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، روبه روی ورزشگاه شیرودی، خیابان اردلان، پلاک ۲۴، طبقه چهارم، تنها آثار بخش جشنواره فیلم تصویر را به صورت دی وی دی می پذیرد.