پرواز همای در گزارش آبنما کار: فیلم سازان مستقل موسیقی خوب هم گوش کنند، حرفه ای عمل کنید

به گزارش آبنما کار پرواز همای خواننده کشورمان که در خلال هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید به برگزاری کارگاه موسیقی پرداخته بود، عنوان نمود که صاحبان فیلم های مستقل باید موسیقی خوب گوش کنند.

پرواز همای خواننده کشورمان که در هفتمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» حضور پیدا کرده بود و مسئولیت برگزاری کارگاه های موسیقی فیلم را داشت در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: جشنواره های مستقل به علت کمبود بودجه امکانات تبلیغاتی زیادی ندارند و به تبع آنطور که باید، دیده نمی شوند، ازاین رو لازم است از چنین جشنواره هایی حمایت شود.
وی افزود: جشنواره فیلم مستقل «خورشید» با کمترین امکانات و بودجه مادی کار خویش را پیش می برد. هنرمندان تلاش کرده اند در این جشنواره حضور داشته باشند و بعنوان مشاور و از ابعاد هنری به این جشنواره کمک کنند. من هم در بخش موسیقی در کنار جشنواره بوده ام. امیدوارم اساتید و چهره های هنری به این جشنواره ملحق شوند و کمک کنند.
این خواننده اظهار داشت: سینمای مستقل بودجه کمی دارد و فیلم هایی که در این فضا عرضه می شود یا موسیقی ندارند و یا موسیقی انتخابی استفاده می نمایند.
همای اظهار نمود: پیشنهاد می کنم کسانی که در زمینه سینمای مستقل فیلم می سازند، موسیقی خوب گوش کنند تا در انتخاب موسیقی ها بتوانند حرفه ای تر عمل کنند.
وی در انتها درباره برگزاری کارگاه موسیقی فیلم در جشنواره «خورشید» هم اظهار داشت: در این جشنواره کارگاه بسیار خوبی برگزار گردید و نتایج خوبی از این کارگاه گرفتیم. از آقای سخاوت دوست هم ممنونم که در این کارگاه حضور پیدا کردند.
هفتمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» به دبیری مهدی یارمحمدی شب گذشته با برگزاری آیین اختتامیه در خانه هنرمندان ایران پایان یافت.