کنسرت علیرضا طلیسچی برگزار شد؛ آقا و خانم اسمیت در برج میلاد، برنامه های تابستان به پایان رسید

به گزارش آبنما کار تازه ترین کنسرت علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ سه شنبه هشتم مرداد ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار گردید.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر به نقل روابط عمومی شرکت «نوای سپند»، علیرضا طلیسچی که چندی قبل با انتشار موزیک ویدیوی «سختگیرم» برگرفته از فیلم «آقا و خانم اسمیت» توانست نظر مخاطبان را جلب نماید، سه شنبه شب هشتم مرداد در مرکز همایش های برج میلاد تهران به روی صحنه رفت.
کنسرت با پخش آهنگ «دیوونه دوست داشتنی» و نمایش ویدیویی از اجراهای گذشته علیرضا طلیسچی شروع شد و این خواننده بعد از اجرای قطعه «منو دریاب» اظهار داشت: به هفتمین و هشتمین سانس کنسرت من در سال ۱۳۹۸ خوش آمدید. امشب برای همه ما خاطره انگیز خواهد شد چونکه پس از اجراهای مرداد، تا دو ماه کنسرتی نخواهیم داشت. می خواهم با انرژی که امشب از شما می گیرم، این دو ماه برای من به خوبی بگذرد.

« تو فکر می کنی کی ای»، « نفس کی بودی تو»، « به خودم بد کردم»، «آی دل خودم»، «دیوونه دوست داشتنی»، «آخرش قشنگه» انتخاب های بعدی این خواننده برای اجرای سه شنبه شب بود که با همخوانی حاضران همراه شد و نوبت به اجرای قطعه «سختگیرم» رسید که موزیک ویدیوی آن با بازی علیرضا طلیسچی و هانیه غلامی و برگرفته از فیلم «آقا و خانم اسمیت» مورد توجه خیلی از مخاطبان موسیقی قرار گرفته بود. این قطعه درحالی که موزیک ویدیوی آن بر روی نمایشگرهای سالن برای تماشاگران به معرض نمایش گذاشته شد، به اجرا درآمد. ضمن اینکه «زندگی جونم»، «دلی»، «ای داد بر من» و «عزیزی» دیگر قطعات اجرایی در کنسرت علیرضا طلیسچی بودند.
شهرام شاه حسینی(کارگردان)، بهنام بانی، حامد برادران و آنوئیل ملهم پور(خواننده و آهنگساز)، دکتر مسعود صابری، ایمان ابراهیمی، علی لهراسبی و سیما تیرانداز میهمانان ویژه این کنسرت بودند که به تماشای کنسرت نشستند.

آرتین زمانی (کیبورد)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، کامیار عبدی(درامز)، مرسل وطنی(ساکسوفون)، محمد عارف، مهراد حیدری و علی شقاقی(گیتار) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری آرتین زمانی تشکیل می دادند.
کنسرت هشتم مردادماه علیرضا طلیسچی به همت شرکت «نوای سپند» به مدیریت مهدی اسفندیار در دو سانس در مرکز همایش های برج میلاد برگزار گردید و این خواننده مقرر است ۲۹ مردادماه هم کنسرتی را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه ببرد.