از ۱۶ خردادماه؛ کنسرتهای پرواز همای شروع می شود، اجرا با مستان نو

به گزارش آبنما کار مجموعه کنسرتهای پرواز همای خواننده موسیقی ایرانی از روز پنجشنبه ۱۶ خرداد ماه با اجرای چند برنامه مختلف در تالار وحدت تهران برگزار می گردد.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، پرواز همای خواننده موسیقی ایرانی به همراه گروه «مستان نو» از روز پنجشنبه شانزدهم خرداد ماه مجموعه کنسرتهای خویش را در تالار وحدت تهران آغاز می کند.
البته برگزاری این کنسرت ها در شرایطی است که وی پارسال اجراهای زنده خویش را با نام گروه «مستان» پیش روی مخاطبان قرار می داد اما گویا به نظر می رسد با تغییر نام این گروه از «مستان» به «مستان نو» وی تصمیم دارد با ترکیب متفاوتی از نوازندگان روی صحنه حاضر شود.
این خواننده موسیقی ایرانی که پارسال عمده فعالیت های خویش را بر اجرای اپرای «حلاج» در تهران و شهرهای مختلف و اجراهای زنده در خارج از کشور متمرکز کرده بود روزهای پنجشنبه شانزدهم، جمعه هفدهم و شنبه هجدهم خردادماه کنسرت هایی را در تالار وحدت تهران برگزار خواهد نمود.
همای در ماه های اخیر مجموعه برنامه هایی را در شهرهای بجنورد، کرمان، بوشهر، ساری، سقز برگزار کرده بود که این کنسرت ها هم با استقبال مخاطبان مواجه گردید.
قیمت بلیت کنسرتهای پرواز همای که به نظر می آید همچون سایر اجراهای زنده افزایش نسبی داشته از ۵۰ هزار تومان در بالکن سوم تا ۱۶۰ هزار تومان در ردیف های جلو تالار وحدت اعلام شده است.