در قالب جشنواره چابهار صورت گرفت؛ ادای احترام دو خواننده پاپ به سیل زدگان

به گزارش آبنما کار جشنواره موسیقی نوروزی منطقه آزاد چابهار با اجرای علیرضا طلیسچی و شهاب مظفری دو خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان پایان یافت.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، جشنواره موسیقی نوروزی منطقه آزاد چابهار با اجرای علیرضا طلیسچی و شهاب مظفری دو خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان شنبه دهم فروردین ماه پایان یافت.
علیرضا طلیسچی در ابتدای کنسرتش اظهار داشت: همیشه تلاش کرده ام با اجراها و آثارم دل مردم را شاد کنم و امشب از اتفاقات اخیر در کشورم بسیار اندوهگینم. ولی اینکه با این شرایط باز هم می توانم دل مردم داغدیده را برای لحظاتی اندک شاد کنم به من انرژی حضور روی صحنه را داده و بی گمان تا زمانی که این انرژی هست، من هم در کنار مردمم هستم.
این خواننده در بخش پایانی برنامه خود هم قطعه «دیوونه دوست داشتنی» را به همه بازماندگان سیل تقدیم کرد و اظهار داشت: این هم نوایی به گوش همه هموطنانم برسد و برای لحظاتی هم که شده دل آنها را شاد کنم.
شهاب مظفری هم در روز آخر این جشنواره به اجرای برنامه پرداخت و در ابتدای کنسرتش اظهار داشت: دیدن برخی ویدئوهای سیل و صدمه هایی که به زندگی هموطنانم رسیده واقعاً برای من دردناک بود. امیدوارم خدای بزرگ در این شرایط بد حواسش به همه ایرانیان باشد و امشب می خواهم از حمایت همه هموطنانم از مردم سیل زده تقدیر کنم و بگویم که واقعاً احساس غرور کردم. ما مردم احساساتی ای هستیم و همیشه در کنار همیم. کنسرت امشب را به همه آن هموطنانم تقدیم می کنم.
جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار نوروز امسال به مدیریت عبدالرحیم کردی مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در مجموعه «کلاسیک» این منطقه برگزار گردید.