چهارشنبه ۱۳ تیر؛ تنبورنوازان دنگ دار در تالار مهر می نوازند

آبنما کار: گروه تنبورنوازان دنگ دار به خوانندگی و آهنگسازی علی مومیوند، با اجرای قطعاتی از موسیقی تنبور، در تالار مهر حوزه هنری روی صحنه می روند.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، کنسرت گروه تنبورنوازان دنگ دار به سرپرستی و خوانندگی علی مومیوند، چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ در تالار مهر حوزه هنری برگزار می گردد. در این اجرا قطعاتی در دستگاه شور و آوازِ اصفهان خوانده و نواخته می شود.
تصنیف های سرو خرامان، دریا، شب گرد، مخمور و خواجه بیا در این کنسرت اجرا می شوند. همینطور قطعاتی هم به صورت ساز و آواز و قطعه بیکلام خوانده و نواخته می شود. در کنار این قطعات، سازهایی مانند تنبور، دف، ساید درام و کاخن به تکنوازی می پردازند.
شهرام میرزایی، سهند کرمی، اسماعیل خزایی، جمشید نوروزی، کنعان قربانی، غزل شفیعی، رویا مومیوند، یلدا گل محمدی، امیرحسین براتی، ایلیا مصطفی، نوازنده طرب باس-مهرداد منصوری نوازندگان تنبور، علی سلطانی نوازنده دیوان، مصطفی حیدری نوازنده دف، مصطفی محمدی نوازنده کاخن، سای درام، دمام، مرجان نوری نوازنده کوزه و بندیر، شبنم رحمانی نوازنده شیکر نوازندگان گروه «دنگ دار» را می سازند.
گروه دنگ دار پیش از این در سالهای گذشته کنسرتی به خوانندگی وحید تاج و کنسرت هایی را در همدان روی صحنه برده است. همینطور این گروه تک آهنگ دریا را به خوانندگی حسین علیشاپور منتشر نموده است.
کنسرت گروه تنبورنوازان دنگ دار به تهیه کنندگی یاسر یگانه، چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ از ساعت ۲۰: ۳۰ در تالار مهر حوزه هنری برگزار می گردد.