نمایش تزکیه هنرمندان معاصر به میزبانی لاله

به گزارش آبنما کار نمایشگاه گروهی تصویرسازی هنرمندان معاصر ایران با عنوان تزکیه  جمعه ۲۴ تیرماه در نگارخانه لاله گشایش می یابد.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی گالری، نمایشگاه گروهی تصویرسازی هنرمندان معاصر ایران با عنوان «تزکیه» در نگارخانه لاله برگزار می گردد.
این نمایشگاه حاصل تلاش تعدادی از هنرمندان معاصر ایران است که با رویکرد تصویرسازی گردآوری و انتخاب شده است، در این نمایشگاه تلاش در نمایش و بررسی تکنیک های مختلف تصویر سازی بوده که کنکاشی در رسیدن به ساختار تصویری و بیان دغدغه های درونی هنرمندان تصویرگر بوده است.
در بیانیه این نمایشگاه آمده است: «امروزه، تصویر محیط زندگی انسان را احاطه کرده و در فعالیتهای اجتماعی او نقش اساسی را بر عهده دارد. در این میان تصویرگران این نمایشگاه تلاش کرده اند با خلاقیت و نوآوری و بهره گیری از شیوه های نوین اجرایی و از حیث تکنیک هم غنی باشند. رسیدن به جامعه ای سالم و بی آلایش که در آن فرم ها و رنگ ها بیان کننده آلام جامعه و همینطور خطوط برای بیان احساسات پاک و ایجاد روابط عمیق بین تک تک افراد جامعه است.»
شیما ادیب زاده، سعید امکانی، رؤیا بیژنی، ماهنی تذهیبی، مژگان حاجی محمدی، محمد مهدی حیدری، مصطفی خزایی، مارال دهقانی، مهشید راقمی، ایلگار رحیمی، مهرنوش ستوده، محمد علی سعیدی، سید حسام الدین طباطبایی، کمال طباطبایی، عاطفه فتوحی، آسیه گونه زاده، سحر الهی، زهرا مداح، امیر مفتون، اکبر نیکان پور، مرتضی یزدانی آثارشان را در «تزکیه» به نمایش خواهند گذاشت.
آئین گشایش نمایشگاه روز جمعه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می گردد و نمایشگاه تا ۲ مرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۸ و پنج شنبه ها ساعت ۹ تا ۱۳ به جز روزهای تعطیل دایر خواهد بود. علاقه مندان می توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه روی پارکینگ طبقاتی لاله رجوع کنند.

منبع: