به میزبانی فرهنگسرای اندیشه برگزار می شود؛ اعلام جزئیات تازه ترین نشست ماهانه هنرمندان موسیقی

به گزارش آبنما کار مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مشارکت فرهنگسرای اندیشه تازه ترین نشست ماهانه هنرمندان موسیقی را برگزار می نماید.

به گزارش آبنما کار به نقل از امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دور جدید «نشست ماهانه هنرمندان موسیقی» ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۱ تیر با حضور هنرمندان و علاقه مندان هنر موسیقی در فرهنگ سرای اندیشه برگزار می گردد.
دو نوازی سنتور و تمبک غزاله طهرانی و آرپژ تیموریان با اجرای قطعاتی از اردوان کامکار و پرویز مشکاتیان، دونوازی سه تار و تمبک با هنرمندی آرپژ تیموریان و مهدی صالحی در پیش درآمد و ضربی در دستگاه همایون بخشی از برنامه پیش رو را تشکیل می دهد.
اجرای گروه موسیقی «ایفا» با هنرمندی حمیدآقائی (سرپرست و نوازنده تار)، محمد رحیمی (نوازنده کمانچه)، روناک رنجبین (نوازنده قانون)، شیوا اسفندیاری (نوازنده عود)، امیرآقائی (نوازنده تمبک) و امیرحسین استیری (خواننده)، اجرای گروه فلامنکو به سرپرستی امیرمحمد عالمی (نوازنده گیتار وتک نواز)، محمد مهدی فدایی (نوازنده گیتار وتکنواز)، کورش ملکی پور (نوازنده گیتار) وحامد امامیان (نوازنده کاخن)، اجرای گروه موسیقی بچه های سیب سرخ با هنرمندی رضا فرهمند (سرپرست گروه) و معرفی آلبوم ها وکتاب های جدید انتشار یافته در زمینه موسیقی ازدیگر برنامه های نشست ماهانه هنرمندان موسیقی است.
علاقمندان جهت حضور در این برنامه می توانند به فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان، بوستان اندیشه رجوع کنند. این برنامه قبل از پاندمی کرونا در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شد و با آغاز باردیگر فعالیتهای اجرایی موسیقی، در فرهنگسرای اندیشه برگزار می گردد.