محمود سالاری مطرح کرد؛ آمادگی معاونت امور هنری برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر

آبنما کار: محمود سالاری معاون امور هنری وزیر ارشاد در نشست مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش از اعلام آمادگی برای اجرای طرح هر دانش آموز یک هنر اطلاع داد.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، نشست مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش با حضور محمود سالاری معاون امور هنری وزیر ارشاد و محمدمهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه در دفتر معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید.
در این جلسه، همکاریهای مشترک ۲ وزارت خانه، تقویت روابط همکاری در توسعه هنرستان های هنرهای زیبای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزایش ظرفیت رشته های هنری و توسعه آموزش های مهارتی و هم بروز رسانی تفاهمنامه های جدید همکاری بین ۲ وزارت خانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این نشست محمود سالاری معاون امور هنری ضمن اشاره به اولویت مهم آموزش هنر در برنامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تمرکز بر توسعه هنرستان های هنرهای زیبا و تربیت هنرمندان متعهد، طرح هر دانش آموز یک هنر را پیشنهاد و برای اجرای آن با همکاری وزارت آموزش و پرورش اعلام آمادگی نمود.
همچنین محمد مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش ضمن تاکید بر اهمیت همکاری ها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: همکاریهای ۲ وزارت خانه در حد بسیار مطلوبی است که نمود آن در توسعه هنرستان های هنرهای زیبا، مهارت آموزی حوزه فرهنگ و هنر و طرح ایران مهارت است.
در این دیدار سید مصطفی آذرکیش مدیرکل دفتر فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش وپرورش و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.

منبع: