نمایشگاه نقاشی های مهدی راحمی به باطلاق رسید

آبنما کار: نمایشگاه نقاشی های مهدی راحمی با عنوان باطلاق از روز جمعه ۲۲ بهمن تا ۲ اسفند ۱۴۰۰ شروع به کار خواهد نمود.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی گالری، مهدی راحمی متولد سال ۱۳۵۸ و نقاش و هنرمند چاپ گر است و قبل از نمایشگاه «باتلاق» چندین نمایشگاه انفرادی از آثارش برپا کرده بود. نقاشی های وی در نمایشگاه پیش رو با آثاری فیگوراتیو و با نگاه به تلخی زندگی انسان در جامعه امروزی، خلق شده است.
فواد نجم الدین، در بخشی از متن معرفی نمایشگاه «باتلاق» نوشته: «اگر بحران را به برهم خوردن نظم موجود و تنش در نظام حاکم تعبیر نماییم، بازنمود آن هم نیازمند در هم ریختن نظام بصری رایج و برگرفتن زبانی نو خواهد بود. «باتلاق» مهدی راحمی، نمایش وضعیت حاضر است؛ وضعیتی که هر کس منظر ذهنی خود از آنرا صورت بندی می کند اما در هر روایتی، حال بحران زده آن مشهود است. هنرمند با تلفیق اندوخته های پیشین خود با آنچه در درونش می جوشد، هم در مضمون و هم در بیان کوشیده به روایتی اصیل و دست اول از این بحران دست یابد؛ از صحنه های نمایش گونه که پیکرهای انسانی در آن فرو مانده گرفته، تا وضعیت های حاصل از در هم تافتن پیکرهای متلاشی که خود جسمیت باطلاق را شکل داده اند، همگی مصادیق مختلفی از وضعیت ماندگار و راکد و بی برون رفت باطلاق را به نمایش می گذارند….»
نمایش آثار جدید مهدی راحمی با عنوان «باتلاق» از روز جمعه، ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ در گالری آرتیبیشن آغاز و تا دوم اسفند ادامه خواهد یافت.
علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۲۰ به نشانی: خیابان شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، شماره ۶ رجوع کنند.

منبع: