سکوت نگارخانه بهارک را فرا می گیرد

نمایشگاه مجموعه تصاویر فرزاد جمشیددانایی در قالب نمایشگاه انفرادی سکوت در ژانر عکاسی صحنه در نگارخانه بهارک راه اندازی.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی پروژه، نمایشگاه انفرادی عکس فرزاد جمشید دانایی به نام «سکوت»، ساعت ۱۶ روز جمعه، ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۰ با رعایت دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شامل پوشش دستکش و ماسک در نگارخانه بهارک افتتاح می گردد.
طراحی پوستر این نمایشگاه را سپهر کشفی اصل طراح گرافیک جوان کشور بر عهده داشته که تاکنون، پوستر رویدادهای مختلفی را طراحی نموده است.
نمایشگاه انفرادی عکس «سکوت» در ژانر عکاسی صحنه و در شاخه تئاتر، اولین نمایشگاه انفرادی فرزاد جمشیددانایی در زمینه عکاسی بشمار می رود که قبل از این، سابقه شرکت در چندین نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی در نگارخانه های مختلف را داشته است.
در بیانیه این نمایشگاه چنین آمده است: «وقتی کلمات واضح نیستند، من باید روی عکس ها تمرکز کنم. وقتی تصاویر هم کافی نیستند، باید با سکوت خشنود شوم. اَنسل آدامز (Ansel Adams). در هیاهوی گفتگوهای بازیگران روی صحنه، لحظات سکوت وجود دارد که هر کدام، معانی متفاوتی را به ذهن متبادر می سازند: اشتیاق، اضطراب، اعتراض، خفقان، ترس و حتی مرگ. رساترین سکوت های روی صحنه در نمایش های سالهای اخیر برگزیده شده است تا در فقدان کلمات، سکوت در قالب تصویر به سخن درآید.»
فرزاد جمشیددانایی، عضو انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، عضو انجمن صنفی سراسری عکاسان تئاتر ایران و همچنین، عضو هیات مدیره کانون عکس اندیشه (فرادید) است و با گروههای نمایشی مختلف در مقام عکاس گروه نمایشی همکاری دارد.
«سکوت» ساعت ۱۹ روز چهارشنبه، ۳ آذر ماه ۱۴۰۰ بعد از ۶ روز به فعالیت خودش خاتمه خواهد داد و علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به نگارخانه بهارک در میدان ونک، ده ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک مراجعه کنند.