با حضور آهنگساز پیشکسوت؛ سراب با صدای محمدیادگار منتشر گردید

آبنما کار: تک آهنگ سراب به آهنگسازی مهرداد پازوکی و خوانندگی محمد یادگار روی شعری از فریدون مشیری در ژانر موسیقی ایرانی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی پروژه، قطعه «سراب» سومین همکاری مشترک مهرداد پازوکی آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایران و محمدیادگار خواننده با شعری از فریدون مشیری منتشر گردید.
بلورچی از ناشران پیشکسوت موسیقی کشورمان که این روزها در همکاری با مهرداد پازوکی آهنگساز پیشکسوت و محمد یادگارخواننده، قطعاتی از تازه ترین ساخته های این دو هنرمند را در بازار موسیقی منتشر می کند، اظهار داشت: قطعه «سراب» تازه ترین اثر مشترک مهرداد پازوکی و محمد یادگار است که در قالب تک آهنگ بوسیله موسسه در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. این اثر با ارکستر و سازبندی ملی ضبط شده و مبتنی بر موسیقی ایرانی است.
وی افزود: «سراب» سومین قطعه از همکاری مهرداد پازوکی آهنگساز برجسته موسیقی کشورمان با محمدیادگار خواننده جوان و خوش صداست چونکه طی ماه های اخیر قطعاتی همچون «به سفر فکرنکن» و «آرزوی نقش بر آب» از این ۲ هنرمند را منتشر کردم و طبق برنامه بلندمدتی که در دست داریم سه قطعه دیگر نیز منتشر و در نهایت در قالب یک آلبوم موسیقی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
بلورچی با اشاره به انتشار جهانی این آثار نیز اظهار داشت: تا به امروز این سه اثر همزمان با سایت های داخلی در پلت فرم های خارجی نیز انتشار یافته تا هموطنانمان در سراسر دنیا بتوانند آنها را بشنوند.
این نوازنده سنتور در ادامه درباب نقش حمایت پیشکسوتانی چون مهرداد پازوکی از خوانندگان جدید بیان داشت: با اهمیت ترین کاری که پیشکسوتان در هر شغل و جایگاهی می توانند انجام دهند پشتیبانی از نیروهای جدیدالورود است. این مسـأله درزمینه موسیقی خیلی پررنگ تر است.
وی اضافه کرد: وقتی که جناب پازوکی قبول زحمت می کنند که آهنگسازی یک آلبوم را با یک صدای جدید برعهده بگیرند انگیزه مضاعفی هم به خواننده دراین مورد به ویژه به آقای محمدیادگار و هم به شرکت تولید کننده و تهیه کننده موسیقی می دهد که خود نشان دهنده این است که این آهنگساز می خواهد تمام تجربه هایش را به نسل بعدی انتقال دهند و دوست دارند این مسیر روشن باشد. پیشکسوتانی همچون جناب پازوکی می توانند چراغ راه مسیر پیشرفت موسیقی باشند و در نتیجه بسیار کمک کننده به نسل جوان و انگیزه دهنده به نسل جوان و کمپانی های موسیقی خواهند بود.

منبع: