با برگزاری آیین اختتامیه در فضای مجازی؛ برگزیدگان جشنواره موسیقی ها و نغمه های محمدی معرفی می گردند

مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی موسیقی ها و نغمه های محمدی بیست و نهم خرداد ماه بصورت مجازی از سالن مهر حوزه هنری پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان اولین جشنواره ملی «موسیقی ها و نغمه های محمدی» پس از ظهر بیست و نهم خرداد ماه انجام می شود. این مراسم که بصورت زنده از شبکه های اجتماعی پخش می شود در سالن مهر حوزه هنری در معرض تماشای مخاطبان قرار می گیرد.
این جشنواره در ۲ بخش تجلیل از «برترین آثار موسیقیایی پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم (ص)» و «حمایت از ۱۰ هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید ۱۰ اثر شاخص موسیقایی پیرامون حضرت رسول اکرم (ص)» برگزار شده است که در بخش پشتیبانی از آثار هنرمندان یا گروه های هنری، علاقه مندان می توانستند در گونه های متنوع حوزه موسیقی و سرود، طرح و ایده تولیدی خودرا متناسب با موضوع جشنواره به همراه سوابق و نمونه آثار خود ارسال نمایند.
شورای علمی جشنواره نیز بعد از ارزیابی، ۱۰ هنرمند یا گروه هنری برتر را طی فرایندی تخصصی (از ایده تا تولید) برای تولید اثر شاخص، مورد حمایت قرار می داد.
شخصیت والای پیامبر اکرم (ص)، پیامبر اکرم (ص) در قرآن کریم، پیامبر اکرم (ص)؛ محور وحدت، پیامبر اکرم (ص) و عترت موضوعات اصلی این رویداد موسیقایی بودند.
آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان اولین جشنواره ملی «موسیقی ها و نغمه های محمدی» ساعت ۱۸ بیست و نهم خرداد ماه بصورت محدود و با رعایت پروتکلهای بهداشتی در سالن مهر حوزه هنری انجام می شود.