به میزبانی تالار رودکی؛ جدول پخش اجراهای برخط ماه و نوا منتشر گردید

برنامه کامل اجراهای چهارمین دوره کنسرتهای آنلاین برخط ماه و نوا منتشر گردید.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، برنامه کامل اجراهای چهارمین دوره کنسرتهای آنلاین برخط «ماه و نوا» که در بستر پلت فرم های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می گیرد، منتشر گردید. بر این اساس ۱۲ گروه موسیقی در بخش های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی در این برنامه حضور دارند‎.
با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت های حضور مخاطبان در سالن های اجرای موسیقی و به سبب همراهی با مصوبات ستاد ملی کرونا، اجرای این برنامه ها مجازی پخش می شود.
برهمین اساس، صفحات مجازی انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و یک پلت فرم دیگر وابسته به بخش خصوصی بعنوان بسترهای پخش مجازی معرفی شده اند و مخاطبان می توانند برپایه زمانبندی مشخص شده در جدول، به صورت مجانی اجراها را مشاهده کنند.
این مجموعه از اجراها به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می گردد.
این فصل از برنامه ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه های مختلف موسیقی همچون موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه ها گنجانده شده اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده گردد.
مجموعه کنسرتهای آنلاین در ماه های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول های اجرایی پخش خواهند شد.
برای مشاهده برنامه کامل مجموعه اجراهای برخط «ماه و نوا» اینجا را کلیک کنید.

منبع: