با انتشار اطلاعیه ای صورت گرفت؛ قدردانی بنیاد فرهنگی هنری رودکی از شهرداد روحانی

آبنما کار: بنیاد فرهنگی هنری رودکی بعد از اعلام کناره گیری شهرداد روحانی از رهبری دائم ارکستر سمفونیک تهران با انتشار اطلاعیه ای از این هنرمند قدردانی کرد.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی، بنیاد فرهنگی هنری رودکی، در اطلاعیه ای به جهت چند سال فعالیت شهرداد روحانی در قامت مدیر هنری و رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران از وی قدردانی کرد.
در اطلاعیه روابط عمومی این بنیاد آمده است: ارکستر سمفونیک تهران، بعنوان قدیمی ترین ارکستر سمفونیک کشور، در عمر ۹۰ ساله خود رسالت ارتقای موسیقی فاخر را داشته است؛ در این تاریخ ممتاز نقش رهبران ارکستر کلیدی است و این رهبران هر یک به سهم خود بر غنای ارکستر افزوده اند که یاد همه آنان، هماره در ارکستر سمفونیک تهران گرامی است.
در قابی از تاریخ ارکستر سمفونیک تهران، با هدایت استاد روحانی، این ارکستر وعده گاه شمار فراوانی از علاقه مندان به موسیقی کلاسیک بود. همینطور زمینه رشد و افزایش توانمندی نسلی از نوازندگان این ارکستر در سایه تجربیات ایشان فراهم گردید.
همکاری جناب روحانی، اما به علت ناراحتی جسمانی و سفارش پزشکان پارسال با مشکلاتی همراه بود و در نهایت با اتمام مدت تعهد و قرارداد در انتهای سال ۹۸، دوره همکاری استاد روحانی در قامت مدیر هنری و رهبر دائم ارکستر به پایان رسید.
بنیاد رودکی ضمن قدردانی از جناب روحانی امید دارد همچنان از تجربیات و مشاوره های ایشان بهره مند شود.

منبع: