باغ موزه قصر را در خانه تان ببینید

آبنما کار: مسئولان باغ موزه قصر با راه انداختن سامانه ی «تور مجازی» برای این محوطه ی تاریخی فرهنگی، علاقه مندان به موزه و میراث فرهنگی را برای بازدید رایگان و مجازی از این فضای تاریخی تشویق کردند.
به گزارش آبنما کار به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی باغ موزه قصر، علاقه مندان به موزه می توانند در ایام حضور در منزل به جهت پیش گیری از شیوع ویروس کرونا، در چارچوب تور مجازی به صورت رایگان از باغ موزه قصر دیدن کنند.
در نسخه به روز شده تور مجازی باغ موزه قصر علاوه برپوشش کامل مجموعه امکان مشاهده توضیحات بخش های مختلف، پخش خودکار راهنمای صوتی، پخش صداهای تاریخی و نمایش فیلم های موجود در موزه فراهم گشته است.
علاقمندان می توانند برای بازدید مجازی از موزه «مارکوف»، موزه «زندان سیاسی» و همین طور محوطه باغ ایرانیِ باغ موزه قصر به صورت مستقیم به آدرس http: //b۲n.ir/qasr بازگشت یا با ورود به سایت باغ موزه قصر در بخش بازدید مجازی از همه ی قسمت های موزه به صورت ۳۶۰ درجه دیدن کنند.
برای شروع بازدید مجازی از باغ موزه قصر می توانید روی یکی از لینک های « http: //b۲n.ir/qasr » یا « http: //qasr.ir/portals/۱۲/vtour/index.html » کلیک کنید.

منبع: