تصاویر مستند پیش درآمد روی دیوار می رود

آبنما کار: نمایشگاه گروهی عکس وهله با عنوان پیش درآمد به انتخاب کورش کلهر در فضای هنری همرس انجام می شود.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی گروه عکس وهله، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «پیش درآمد» با نمایش تصاویر مستند مرتضی پورصمدی، مریم زندی، جاسم غضبان پور، یوریک کریم مسیحی، ساسان مویدی، اسعد نقش بندی وآلفرد یعقوب زاده از ۲۵ بهمن انجام می شود.
این نمایشگاه را گروه عکاسی وهله با انتخاب کورش کلهر کیوریت کرده است. «وهله» با نگاه دقیق به عکاسی مستند اهتمام بر این دارد تا بتواند رفتار صحیح این گرایش را در ابعاد توانایی خود گسترش داده و از آن حمایت کند. در این راه با برگزاری نمایشگاه های تخصصی و کارهای جنبی با موضوع عکاسی مستند در دور جدید فعالیت خود امیدوار است تا گامی جدی کنار عکاسان مستند بردارد.
کلهر درباره این نمایشگاه نوشته است: تمام ذهن من در ارتباط با عکاسی معطوف به عکاسی مستند بوده و در این بخش ادامه مسیر داده ام و تلاش نموده ام تا بتوانم آثاری را ارائه دهم که جدای رعایت کردن اصول و قواعد فارق از سیاه نمایی و جریانات ناخوشایند باشد، این نگاه به عکاسی خالصانه درخدمت صداقت بوده و تمام توانم برای رسیدن به اثری دور از انرژی های منفی برای بیننده ی عکس هایم بوده و هست.
نمایشگاه «پیش درآمد» از ۲۵ بهمن ماه در فضای هنری همرس با حضور هنرمندان و علاقمندان افتتاح می شود و تا ۶ اسفند ادامه خواهد داشت. فضای هنری همرس هر روز به جز شنبه ها از ساعت ۴ تا ۱۰ شب برای بازدید عموم در خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، رو به روی پارک قلمستان، جنب بانک مهر ایران، شماره ۲۹۹۶، طبقه دوم باز است.

منبع: