برج میلاد میزبان شد؛ روایتی از عشق های پوشالی در کنسرت هیراد

به گزارش آبنما کار تازه ترین کنسرت حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ کشورمان شامگاه یکشنبه ششم بهمن در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، تازه ترین کنسرت حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ کشورمان شامگاه یکشنبه ششم بهمن در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت.
از رویدادهای قابل توجه این کنسرت حضور امیر میلاد نیکزاد بعنوان نوازنده میهمان بود. نیکزاد در این کنسرت برای نواختن قطعه «کودتا» به صحنه آمد و با نواختن پیانو، هیراد را همراهی کرد تا برای اولین بار این قطعه خوانده شود.
هیراد در بخشی از این کنسرت برای مخاطبانش از عشق اظهار داشت: این روزها می بینیم که گاهی در جامعه عشق های واقعی فراموش شده اند و عشق معنای دیگری به خود گرفته است. عشق واقعی یعنی، عاشق برای معشوقش حاضر به جانفشانی شود. متاسفانه امروز می بینیم که بیشتر عشق ها فقط در حد کلام و ادعا هستند. این درحالی است که عشق را باید در عمل ثابت کرد.
این خواننده موسیقی پاپ در این کنسرت قطعه های «بیتاب»، «معشوق»، «دلارام»، «مستم کن»، «فراموش کن»، «نیمه جان»، «انفرادی»، «دیرکردی»، «یار»، «شوخیه مگه»، «آخر نماندی»، «آهو»، «خوشم میاد» و«هلهله» را برای هوادارانش خواند. رهبر ارکسترِ هیراد در این کنسرت، عماد لاریجانی بود.
وی قبل از خواندن قطعه «انفرادی» اظهار داشت: قطعه انفرادی را در شرایطی ساختم که یکی از سخت ترین شرایط زندگی من بود. به شما نمی گویم چه جایگاهی بود اما یکی از سخت ترین شرایط زندگیم بود.
هیراد همینطور درباره قطعه «شوخیه مگه» هم بیان نمود: قطعه شوخی مگه با اینکه نامش شوخی است، اما خیلی ها با این اثر من را جدی گرفتند.
حمید هیراد متولد اول بهمن است اما اعضای گروهش ترجیح دادند در حضور هواداران و با آوردن کیک روی صحنه برای این خواننده جشن تولد بگیرند. این در شرایطی است که محمد علیزاده، راغب و فرزاد فرخ میهمانان ویژه این کنسرت بودند.