به آهنگسازی مهیار علیزاده؛ قطعه از خانه بیرون می زنم به خوانندگی امیررضا هروی منتشر گردید

آبنما کار: دومین تک آهنگ امیررضا هروی خواننده موسیقی ایرانی با عنوان از خانه بیرون می زنم به آهنگسازی مهیار علیزاده در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
دریافت 13 MB
به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، دومین تک آهنگ امیررضا هروی خواننده موسیقی ایرانی با عنوان «از خانه بیرون می زنم» به آهنگسازی مهیار علیزاده به تهیه کنندگی شرکت «ترانه شرقی» با مدیریت محسن رجب پور در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
در این قطعه که بعد از انتشار تک آهنگ «صبح خیال انگیز» این خواننده جدیدالورود موسیقی پاپ ایرانی در دسترس مخاطبان قرار گرفته محمد علی بهمنی ترانه سرا، مهیار علیزاده آهنگساز و تنظیم کننده و امیررضا هروی بعنوان خواننده حضور دارند.
امیررضا هراوی همچون خوانندگان جوان موسیقی ایرانی است که فراگیری آواز ایرانی را از سن ۱۴ سالگی شروع کرد. وی طی این سال ها در محضر استادانی چون محمدرضا لطفی، علی اصغر شاهزیدی، محمود گلپایگانی، محمد گلریز، علیرضا قربانی به آموختن شیوه های مختلف آواز ایرانی پرداخت.
به گفته وی، اکبرگلپایگانی، حسین خواجه امیری و غلامحسین بنان همچون هنرمندانی هستند که آثارشان در حوزه تلفیق شعر و موسیقی، صدادهی درست و مرکب خوانی تاثیر زیادی درشیوه خوانندگی او داشته است.
شرکت «ترانه شرقی» طی سالیان گذشته علاوه بر تولید آثار گوناگون در حوزه موسیقی پاپ آثاری را نیز در حوزه موسیقی کودک و نوجوان، موسیقی نواحی و موسیقی ایرانی ساخته است. ضمن اینکه محسن رجب پور مدیرعامل این موسسه نیز بین سال های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ عهده دار مدیریت ارکستر موسیقی ملی ایران بود.

منبع: