نیاوران میزبان خواندن در موزه

به گزارش آبنما کار صد و سومین طرح «خواندن در موزه» با روایت گری ﻣﺪﯾﺮ ﺩﻓﺘﺮ ﮐﻮﺩﮎ ﻭ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺎﻩ میراث فرهنگی و گردشگری و خالق این طرح در موزه ها، عصر سه شنبه هشتم بهمن ماه در موزه جهان نمای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اجرا می شود.
به گزارش آبنما کار به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، طرح «خواندن در موزه» با هدف ترویج و ترغیب مردم به کتاب و کتاب خوانی و ایجاد انگیزه و علاقه بازدید از موزه ها، با همکاری این مجموعه و حمایت معنوی کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) سه شنبه هشتم بهمن از ساعت ۱۴ تا ۱۵ در موزه جهان نما برای علاقه مندان اجرا می شود.
در این دوره از این طرح به بازخوانی کتاب «هنر چگونه می تواند زندگی شما را دگرگون کند» تالیف آلن دوباتن و جان آرمسترانگ پرداخته شده و در کنار این برنامه، حاضران با آثار هنری موزه جهان نمای این مجموعه نیز آشنا می شوند.
طرح «خواندن در موزه» قبل از این در دو دوره امسال در موزه کتابخانه اختصاصی این مجموعه اجرا شده و باتوجه به استقبال گردشگران، موزه جهان نما میزبان سومین دوره این رویداد در این مجموعه شده است.
لیلا کفاش زاده ﻣﺪﯾﺮ ﺩﻓﺘﺮ ﮐﻮﺩﮎ ﻭ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺎﻩ میراث فرهنگی و گردشگری و خالق این طرح در موزه ها است که روایتگری در این دوره را برعهده دارد.
شرکت در این برنامه برای عموم آزاد بوده و علاقمندان جهت حضور در این برنامه می توانند در زمان اعلام شده به موزه جهان نمای مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) بازگشت کنند.