وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی وارد هرمزگان شد

به گزارش آبنما کار ایسنا/هرمزگان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور بازدید از نقاط گردشگری استان هرمزگان و افتتاح نمایشگاه سراسری صنایع دستی دقایقی پیش وارد بندرعباس شد.

مراسم استقبال از علی اصغر مونسان امروز بامداد (هفتم دی ماه ۹۸) در پاویون فرودگاه بندرعباس برگزار شد، وی برای ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام و دیدار با نماینده ولی فقیه در هرمزگان به مسجد جامع بندرعباس می رود.

بازدید از اسکله و کشتی تفریحی در حال ساخت (گنجر) در مجتمع کشتی سازی فراساحل، عزیمت به جزیره هرمز، برگزاری جلسه کارگروه ویژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در محل سالن جلسات استانداری و بازدید از مجتمع گردشگری و پذیرایی بادگیران از برنامه های اولین روز از سفر مونسان به هرمزگان است.

همچنین مونسان در دومین روز از سفر خود به هرمزگان (یکشنبه هشتم مهرماه ۹۸) برای افتتاح پنجمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی به محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس در سه راه جهانبار خواهد رفت.

بازدید از مجموعه گردشگری پارک آبی قلعه سحرآمیز هم از دیگر برنامه های دومین روز از سفر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به هرمزگان است.