در قالب دهمین آلبوم؛ محسن چاوشی سرانجام بی نام را منتشر نمود

آبنما کار: تازه ترین آلبوم محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با عنوان بی نام از روز دوشنبه دوم دی ماه در چارچوب نسخه دیجیتالی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، تازه ترین آلبوم محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با عنوان «بی نام» از روز دوشنبه دوم دی ماه به تهیه کنندگی هادی حسینی در چارچوب نسخه دیجیتالی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
آلبوم «بی نام» که قبل تر قرار بود تحت عنوان «قمار باز» با صدای محسن چاوشی روانه بازار موسیقی کشور شود، با ۱۱ قطعه و اشعاری از مولانا و سعدی تهیه و تولید شده که در این بین از اشعار برخی شاعران دیگر نیز به صورت ترکیبی و در تجربه ای جدید استفاده شده است.جلد آلبوم تازه محسن چاوشی
در توضیحات تکمیلی این آلبوم که طی روزهای گذشته با حاشیه های مختلفی روبه رو بود، آمده است: «آلبوم بی نام دهمین آلبوم محسن چاوشی است. این اثر با آهنگسازی و خوانندگی و تنظیم محسن چاوشی آماده انتشار شده است. انتشار آلبوم بی نام چندین بار به دلیلهای مختلف به تعویق افتاد، اما سرانجام انتظارها به سر رسید. آخرین آلبوم منتشرشده از چاوشی، آلبوم ابراهیم بود که با استقبال خیلی خوبی مواجه گردید.
مجموعه حاضر شامل یازده آهنگ باکلام است که در آنها از اشعار مولانا، سعدی، فصیح الزمان شیرازی و وحشی بافقی بهره گرفته شده است. ضمن اینکه هیچ کدام از این آهنگ ها قبلا منتشر نشده اند. امید است که این هنرمند با اثر جدید خود توجه طرفدارانش را بیشتر از پیش جلب نماید.
موسیقی این آلبوم را به صورت کامل محسن چاوشی برعهده داشته و محمد جاسمی نیز بعنوان هم خوان و خواننده میهمان دراین اثر حضور دارد.»
«قند منی»، «گنجشک پریده»، «بار سلطان»، «چنگ»، «قمارباز»، «عقل و خرد»، «زاهد»، «باز آمدم»، «من ندانستم»، «قوم به حج رفته» و «راز» قطعاتی هستند که در آلبوم «بی نام» محسن چاوشی گنجانده شده اند.
محسن چاوشی قبل از این آلبوم های «یه شاخه نیلوفر»، «ژاکت»، «حریص»، «سنتوری»، «پرچم سفید»، «من خود آن سیزده ام»، «پاروی بی قایق» و «امیر بی گزند» را به صورت مستقل منتشر نموده است.

منبع: