برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری مازندران در آمل

به گزارش آبنما کار ایسنا/مازندران معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی کارگری راهنمایان گردشگری مازندران در آمل اطلاع داد.
مهران حسنی شب گذشته در حاشیه این مجمع که در هتل المپیک آمل برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت فعالیت راهنمایان گردشگری در جهت معرفی شایسته استان در تمام بخش ها اظهار داشت: به روز رسانی اطلاعات، برگزاری دوره های آموزشی ویژه راهنمایان گردشگری وتعامل موثر با دفاترخدمات سیاحتی و جهانگردی، جایگاه واقعی این قشر مهم را در صنعت رو به رشد گردشگری مشخص می کند.

وی با اشاره به تعامل بیشتر انجمن با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی و برگزاری نشست های فصلی در جهت حل معضلات و مشکلات اعضای آن می توان انجمنی پویا و جریان ساز را در استان شاهد بود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران تصریح کرد: با عنایت به برگزاری رویداد بین المللی ساری 2022 نقش راهنمایان گردشگری بعنوان سفیران فرهنگی کشور در تعامل با توریستهای خارجی در استان بسیار مهم بوده است.

به گزارش آبنما کار به نقل از ایسنا، گفتنی ست در این مجمع نامزدهای هیئت مدیره و بازرسی انجمن عرضه شدند و بعد از دریافت و شمارش آراء مرتضی حاجی زاده، محمد وطن خواه، بهنام موسوی، شکوفه صفری و سید فرشته رضوی با کسب بیشترین آرا بعنوان هیئت مدیره و علی صبوری بعنوان بازرس این انجمن انتخاب گردید.