در تالار وحدت؛ بهرنگ معتمدی کنسرت زمستان فرا می رسد را برگزار می نماید

آبنما کار: بهرنگ معتمدی از نوازندگان شناخته شده ویولنسل بیستم آبان نخستین کنسرت رسمی خودرا با همراهی برخی از نوازندگان شناخته شده کشورمان در تالار وحدت تهران برگزار می نماید.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، بهرنگ معتمدی از نوازندگان شناخته شده ویولنسل بیستم آبان ماه نخستین کنسرت رسمی خودرا با همراهی برخی از نوازندگان شناخته شده کشورمان در تالار وحدت تهران برگزار می نماید. این کنسرت با نام «زمستان در راه است» پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
معتمدی که طی سال های اخیر فعالیت های مستمری را در ارکسترهای مختلف کشورمان همچون ارکستر سمفونیک تهران انجام داده، در این کنسرت برای نخستین بار بعنوان سولیست (تک نواز) در کنار یک گروه پنج نفره از نوازندگان سازهای پیانو، درامز، گیتار باس و گیتار الکتریک به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
بهرنگ معتمدی با اشاره به این اجرا از رونمایی توانایی های خاص ساز ویولنسل که تابحال در صنعت موسیقی کشورمان کمتر به آن پرداخته شده، آگاهی داد.
آرش اسکندرلو نوازنده پیانو و تنظیم کننده، علیرضا اشرف پور نوازنده گیتار الکتریک، مهدی محمدیان نوازنده گیتار باس و سروش عمومی نوازنده درامز و سازهای کوبه ای گروه نوازندگان این کنسرت را می سازند که به همراه بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل آثاری را اجرا می کنند.
اولین کنسرت بهرنگ معتمدی ساعت ۲۱: ۳۰ روز دوشنبه ۲۰ آبان در ایران در تالار وحدت انجام می شود.

منبع: