جزئیات کارگاه های آموزشی هفته گردشگری اعلام گردید

آبنما کار: مجموعه کارگاه های آموزشی به مناسبت هفته گردشگری در ایران با عنایت به شعار سازمان جهانی جهانگردی در موزه فرش تهران انجام می شود.
به گزارش آبنما کار به نقل از ایسنا، این کارگاه ها از ششم تا دوازدهم مهرماه از طرف انجمن موسسات آموزش گردشگری ایران با همکاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران برپا خواهد شد.
«بومگردی، دوست یا دشمن ژینائی طبیعت»، «جذابیت های موضوعی گردشگری فرش»، «استانداردها و تجارب هتلداری در ارتباط با نیازهای گردشگران خارجی»، «ارتباط مرمت بافت های تاریخی و ابنیه با گردشگری (الگوهای روستای اصفهک)، «معرفی فاکتورهای فرهنگی و هنرهای دستی ترکمن»، «ارتباط هنر بومی و گردشگری (گزارشی از صنایع دستی نوپدید در جزیره هرمز) »، «گردشگری در تهران، دو قرن پایتخت»، «فرق است از حرف تا عمل (آشنایی با استانداردهای پک بکری و هیچهایکری) »، «کارآفرینی در گردشگری از ایده تا واقعیت»، «مسیرهای گردشگری تهران قدیم»، «مدیریت استراتژیک پیشرفته در گردشگری»، «تجربه های زیستی در سفرهای موضوعی»، «گردشگری ماجراجویانه برای افراد دارای معلولیت» کارگاه هایی هستند که در این یک هفته برگزار می گردد.
هزینه حضور در این کارگاه ها ۴۰ هزار تومان اعلام شده است که جهت شرکت در آنها باید بوسیله انجمن مؤسسات آموزش گردشگری ایران به شماره تلفن ۸۸۵۵۴۳۹۹_۰۲۱ اقدام گردد.
محل برگزاری این کارگاه های آموزشی موزه فرش به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی، تقاطع کارگر شمالی است. ساعت برگزاری این کارگاه ها از ۱۷ تا ۲۰ است.
سازمان جهانی جهانگردی شعار سال ۲۰۱۹ را «اشتغال و گردشگری؛ آینده ای بهتر برای همه» اعلام نموده است و جشن روز جهانی جهانگردی را جمعه ۲۷ سپتامبر در هند برگزار کرد. در ایران اما یک هفته به این مناسبت اختصاص داده شده و مراسم روز جهانی جهانگردی نیز امروز (ششم مهرماه) در شهر زاهدان، استان سیستان و بلوچستان برگزار می گردد.

منبع: