معرفی داوران بخش عکس دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی

آبنما کار: داوران بخش عکس دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی حوزه هنری معرفی گشتند.

به گزارش آبنما کار به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، فرهاد سلیمانی، مجتبی کوچکی و سید احسان باقری داوری بخش عکس دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی را برعهده گرفتند.
فرهاد سلیمانی متولد ۱۳۴۳ است و عضویت در هیات مدیره و نایب رییس انجمن عکاسان مطبوعات، داوری جشنواره ها و مسابقه های عکاسی همچون جشنواره عکس مطبوعات، نخستین مسابقه عکس ورزشی، مسابقه عکس سالمندان و عضویت در هیات علمی دانشگاه هنر و تدریس در آموزشگاه ها و دانشگاه ها از دیگر سوابق وی است.
مجتبی کوچکی متولد ۱۳۵۶ است و حرفه عکاسی را از سال ۱۳۷۶ آغاز نموده است. مسئولیت آژانس عکس و نمایشگاه های خانه در خانه عکاسان حوزه هنری و برگزاری و حضور در نمایشگاه های انفرادی و تعدادی از جمله همراه با گروه طوسی در گالری لاله از دیگر سوابق حرفه ای این هنرمند است. وی هم اکنون مدیریت پایگاه عکس چیلیک را برعهده دارد.
سیداحسان باقری ۱۳۶۰ در شمیران و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی مشاوره است. وی از سال ۱۳۸۷ تابحال مدرس دانشگاه بوده است و در سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران عضویت دارد. باقری مدیر هنری شرکت های «مکین دریا» و «تیواصنعت» را نیز به عهده داشته است. وی پایان نامه کارشناسی ارشد خودرا با سوژه «بررسی اثربخشی عکس درمانی برای افزایش خودپنداره دانشجویان» ارائه کرده است. وی هم اکنون مدیریت خانه عکاسان حوزه هنری را برعهده دارد.
دوازدهمین سوگواره هنر عاشورایی به همت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر انجام می شود. فراخوان و مقررات شرکت در این رویداد در سایت www.artfest.ir قرار دارد و آخرین مهلت ارسال آثار به آن ۶ مهر اعلام شده است.

منبع: