۲۸ مرداد در اسپیناس پالاس؛ مهران مدیری باردیگر کنسرت برگزار می نماید، همکاری با سامان احتشامی

آبنما کار: مهران مدیری بازیگر و کارگردان شناخته شده تلویزیون، سینما و تئاتر روز بیست و هشتم مردادماه بار دیگر کنسرتی را با همراهی سامان احتشامی و سایر هنرمندان برگزار می نماید.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، مهران مدیری از بازیگران و کارگردانان شناخته شده کشورمان که این روزها با سریال شبکه نمایش خانگی «هیولا» به فعالیت مشغول می باشد روز دوشنبه بیست و هشتم مرداد ماه کنسرت دیگری را در تالار رویال هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار خواهد نمود. در این کنسرت که به همت شرکت «رویال هنر» میزبان علاقه مندان موسیقی است سامان احتشامی نوازنده و آهنگساز مطرح موسیقی با او همکاری خواهد نمود.
برگزاری کنسرت مهران مدیری در شرایطی است که هنوز از سرنوشت تازه ترین آلبوم وی در مقام خواننده به آهنگسازی مهیار علیزاده خبر جدیدی منتشر نشده است. مدیری و علیزاده در تولید تیتراژ برنامه تلویزیونی «دورهمی» شبکه نسیم همکاری هایی باهم داشتند.
مهران مدیری که سال ۱۳۷۹ آلبوم «از روی سادگی» را با همراهی زنده یاد بابک بیات و فردین خلعتبری منتشر نموده بود، تابستان سال قبل مجموعه کنسرت هایی را با حضور سامان احتشامی و سایر نوازندگان مطرح موسیقی کشورمان همچون نیما حمدی نوازنده درامز، جابر خدایاری نوازنده پرکاشن، بابک ریاحی پور نوازنده گیتار باس، مسعود همایونی نوازنده گیتار الکتریک را در برج میلاد تهران برگزار کرد.

این بازیگر و کارگردان تئاتر طی سال های اخیر در تیتراژ سریال ها و مجموعه هایی را که خود بعنوان کارگردان روی آنتن تلویزیون داشته خوانندگی کرده است که همچون می توان به سریال «شب های برره»، «باغ مظفر»، «قهوه تلخ» و مجموعه «دورهمی» اشاره نمود.