با هدف حمایت از سیل زدگان لرستان؛ معتمدی در تهران کنسرت می دهد، اجرای گروه موسیقی نواحی سازینه

آبنما کار: محمد معتمدی وگروه موسیقی سازینه نواحی ایران به سرپرستی پیمان بزرگ نیا روزهای پایانی خرداد ماه امسال دو کنسرت را به نفع سیل زدگان برگزار می کنند.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، گروه موسیقی «سازینه نواحی ایران» به سرپرستی پیمان بزرگ نیا و محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی به ترتیب روزهای دوشنبه ۲۷ و سه شنبه ۲۸ خرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران مجموعه کنسرت هایی را به نفع سیل زدگان استان لرستان برگزار خواهند کرد.
طبق برنامه ریزی های انجام گرفته قیمت بلیت کنسرت ها حدود یک سوم قیمت رایج بلیت کنسرت هاست که تا بخش بیشتری از شهروندان از این برنامه ها استفاده کنند. این در شرایطی است که بلیت فروشی کنسرت از روز بیستم خردادماه شروع می شود.
محمد معتمدی که طی ماه های گذشته فعالیت های زیادی را در عرصه اجرای زنده داشته چندی قبل در چارچوب طرح «کنسرت برای همه» اجرای زنده ای را با بلیت های ارزان قیمت در پردیس تئاتر تهران واقع در منطقه خاوران تهران برگزار کرد.
گروه موسیقی «سازینه نواحی ایران» نیز همچون گروه های فعال موسیقی اقوام ایران است که طی ماه های گذشته برنامه های مختلفی را در تهران و شهرستان ها اجرا کرد. در این گروه که الان مشغول تدوین یک آلبوم ویژه موسیقی نواحی است برخی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی اقوام ایران حضور دارند.

منبع: