به خوانندگی حسین علیشاپور؛ اردشیر کامکار در شیراز و بوشهر کنسرت می دهد

آبنما کار: تازه ترین کنسرت اردشیرکامکار و برخی از نوازندگان مطرح موسیقی ایرانی روزهای 23 و 24 خرداد ماه سال جاری در شهرهای شیراز و بوشهر انجام خواهد شد.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، اردشیر کامکار نوازنده مطرح موسیقی ایرانی بعد از برگزاری تور کنسرتهای خود که از سال قبل در شهرهای مختلف کشور برگزار شد، روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه سال جاری نیز در شهرهای شیراز و بوشهر میزبان مخاطبان خواهد بود.
در این کنسرت ها که در چارچوب گروه «همنوازان برگ ریز» به خوانندگی حسین علیشاپور میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است، هنرمندانی چون حسین بهروزی نیا، ارژنگ کامکار و تعدادی دیگر از نوازندگان گروه را همراهی می کنند.
اردشیر کامکار همراه با گروه «همنوازان برگ ریز» طی ماه های گذشته در شهرهای مختلف کشورمان همچون یزد، آبادان، بهشهر برگزار کرده بود. این نوازنده و آهنگساز مطرح موسیقی کشورمان چندی قبل نیز کنسرت «ترانه های زمین» را به خوانندگی حسام الدین سراج در تالار وحدت تهران برگزار کرد که در این کنسرت ارژنگ کامکار نوازنده تمبک، حسین رضایی نیا نوازنده دف، بهزاد رواقی نوازنده باغلاما، صابر سوری نوازنده عود، امیرناصر رنجبر نوازنده کمانچه و سعید قربانی نوازنده سنتور حضور داشتند.

منبع: