محسن رجب پور خبر داد؛ اعلام جزئیات تور کنسرتهای حامد همایون در آمریکا

آبنما کار: تور کنسرتهای حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان در ایالات متحده از روز هفدهم فروردین ماه با برگزاری یک اجرا در تالار فوروم لس آنجلس آغاز خواهد شد.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر محسن رجب پور مدیرعامل شرکت «ترانه شرقی» و تهیه کننده برنامه های حامد همایون اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته تور کنسرتهای حامد همایون در کشور آمریکا توسط شرکت «ترانه شرقی» با همکاری کمپانی «BMB ENTERTAINMENT» پس از یک سال و نیم تلاش گروه اجرایی، از روز هفدهم فروردین ماه با برگزاری یک برنامه در تالار ۱۴ هزار نفری «فوروم» لس آنجلس آغاز می شود. این در شرایطی است که حضور حامد همایون در کشور آمریکا برای برگزاری کنسرت یکی از معدود اتفاقاتی است که طی سال های اخیر برای خوانندگان دارای مجوز کشورمان صورت گرفته و تصور می کنم می تواند دربرگیرنده اتفاقات خوبی باشد. به هر حال سوژه ستاندن ویزا برای هنرمندان ایرانی طی ماه های اخیر شرایط بسیار دشواری داشته که گروه اجرایی نهایت تلاش خودرا انجام داد تا کارها به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.
وی درباره تاریخ و محل اجرای کنسرتهای حامد همایون در کشور آمریکا که بلیت فروشی آنها غیر از اجرای «سن خوزه» به واسطه سامانه بین المللی «ticketmaster» صورت می پذیرد، بیان کرد: بر طبق برنامه ای که انجام گرفته نخستین کنسرت حامد همایون در آمریکا روز ۱۷ فروردین ماه سال جاری برابر با ۶ آوریل در تالار مجلل «forum» لس آنجلس برگزار و سپس آن باز در روز ۲۴ فروردین برابر با ۱۳ آوریل با برگزاری کنسرت دیگری در تالار «city national civic» سن خوزه ادامه پیدا خواهدنمود. سومین کنسرت حامد همایون باز روز ۳۱ فروردین برابر با ۲۰ آوریل در تالار «DAR Constitution » واشنگتن دی سی پذیرای مخاطبان است. این خواننده روز ۱۴ اردیبهشت برابر با ۴ می در تالار «Revention Music Center » تگزاس، روز ۲۱ اردیبهشت برابر با ۱۱ می در تالار «The Theater at the Grand Prairie» شهر دالاس، روز ۲۸ اردیبشهت برابر با ۱۸ می در تالار «Co Pernicus Center» شیکاگو و روز ۲۵ خرداد برابر ۱۵ ژوئن در تالار «Lincoln Center David Geffen » نیویورک تور کنسرتهای خودرا ادامه می دهد. البته چند شهر دیگر باز برای برگزاری کنسرت ها مد نظر قرار گرفته که به محض نهایی شدن تاریخ و محل برگزاری اعلام خواهد شد.
رجب پور در معرفی گروه اجرایی که از کشور ایران در کنسرتهای حامد همایون حضوردارند بیان کرد: سامان امامی رهبر ارکستر و مجید روغنی مدیر اجرایی از طرف مؤسسه «ترانه شرقی» در کنسرتهای آمریکا حضور پیدا می کنند. ضمن اینکه گروهی از هنرمندان بین المللی باز که الان تمرین قطعات را آغاز نموده اند در تور اجراهای زنده حامد همایون بعنوان نوازنده حضور دارند. رپرتوار اجرایی کنسرت ها باز مشتمل بر اجرای ۳۰ قطعه است که در کنسرتهای بین المللی سوژه عادی شمرده می شود اما برای کنسرت یک خواننده ایرانی در کشورهای خارجی می تواند اتفاق جالب توجهی به حساب آید. به هر ترتیب تمام تلاش گروه اجرایی بر این است که کنسرتهای متفاوت و با کیفیتی را پیش روی مخاطبانمان در آمریکا قرار دهیم.
حامد همایون سپس برگزاری چند کنسرت در اسفند ماه سال گشته، مجموعه کنسرت هایی را باز به مناسبت فرارسیدن ایام تعطیلات نوروزی در تهران و برخی از شهرهای مختلف کشور برگزار کرد.