با هنرمندی بهرنگ معتمدی؛ آخرین بازمانده موهیكان ها انتشار یافت، توضیحات یك تنظیم جدید

آبنما كار: بهرنگ معتمدی از نوازندگان شناخته شده ساز ویولنسل در تازه ترین فعالیت خود موزیك ویدئویی را بر مبنای موسیقی فیلم آخرین بازمانده موهیكان ها منتشر نمود.
دریافت ۱۸ MB
بهرنگ معتمدی نوازنده مطرح ویولنسل در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام جزئیات این موزیك ویدئو كه اخیرا با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار مخاطبان قرار گرفته، توضیح داد: مدتی است مشغول برنامه ریزی برای تولید چند قطعه موسیقایی تصویری برگرفته از آثار موسیقایی فیلم های مطرح دنیا با محوریت ساز ویولنسل هستم كه یكی از این پروژه مربوط به تولید یك موزیك ویدئو بر مبنای موسیقی فیلم سینمایی «آخرین بازمانده موهیكان ها» به كارگردانی مایكل مان و آهنگسازی ترور جونز و رندی ادلمن است كه علاقه بسیار زیادی به موسیقی این اثر سینمایی دارم و فكر می كنم مخاطبان دنیای سینما هم با این موسیقی آشنایی زیادی داشته باشند.
وی اضافه كرد: با عنایت به حال و هوای فیلم كه حول محور سرخ پوست ها و روایت در یك منطقه كوهستانی است، ما دوست داشتیم كه فضای فیلم اساساً در یك محیط كوهستانی پربرف باشد از این جهت از زمان شروع پیش تولید پروژه زمان بندی را به گونه ای برنامه ریزی كردیم كه كار در فصل زمستان و در یك منطقه كوهستانی تولید شود. از این جهت صبر كردیم كه با فصل زمستان مراحل فیلمبرداری آغاز شود و خوشبختانه ماجرا به گونه ای پیش رفت كه ما موفق به تولید این اثر در یكی از مناطق كوهستانی شمال غرب ایران شدیم. در این موزیك ویدئو استودیو ایده آل بعنوان تیم سازنده، مهدی كلانتری از نوازندگان و آهنگسازان جوان كشورمان بعنوان تنظیم كننده و پژمان اختیاری بعنوان میكس و مسترگروه اجرایی را می سازند.
این نوازنده اركستر سمفونیك تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به خصوصیت های قطعاتی كه برای پروژه های موسیقی تصویری خود در نظر گرفته توضیح داد: تلاش هایی را انجام داده ام كه موسیقی كه برای این چارچوب اجرا می شود با موسیقی الكترونیك، سازهای غربی و موسیقی های شرقی در فواصل مختلف تلفیق شود. بدین منظور غیر از این پروژه كارهای جدیدی را هم تدارك دیده ایم كه بزودی جزئیات آن اعلام می شود.