در ادامه تور کنسرت ها؛ اشوان مخاطبانش را غافلگیر می کند، برگزاری کنسرت در شهرهای کوچک

به گزارش آبنما کار اشکان خدابنده لو مشهور به اشوان بعد از برگزاری چند کنسرت در شهرهای مختلف، خویش را برای برگزاری چند کنسرت متفاوت و تولید چند قطعه جدید آماده می کند.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، اشکان خدابنده لو مشهور به «اشوان» از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ که طی هفته های اخیر در برخی از شهرستان ها مشغول برگزاری کنسرت بوده است، تا آخر سال جاری به برنامه های خود ادامه داده و بعد از ایام تعطیلات نوروزی در تهران کنسرتهای متفاوتی را برگزار خواهد نمود.
این خواننده پاپ که زمستان امسال دو قطعه جدید و یک موزیک ویدئو را در دسترس مخاطبان خود قرار داده طی ماه های اخیر برگزاری کنسرت در برخی از شهرستان های کشور را در دستور کار داشته است. این خواننده به قول مدیران برنامه خود تصمیم دارد علاوه بر حضور در شهرهای پرجمعیت کشور در شهرهای کم جمعیت هم مجموعه برنامه هایی را برای مخاطبان اجرا نماید که برگزاری کنسرت در شهرهای سقز، سنندج، بوکان، کرمانشاه همچون این اقدامات است.
اشوان طی روزهای اخیر در شهرهای اصفهان، اردبیل، تبریز و تعدادی دیگر از شهرها هم کنسرت برگزار کرده و تا آخر سال جاری هم به فعالیت های خود در حوزه برگزاری کنسرت ها ادامه خواهد داد. این خواننده به قول دست اندرکاران برگزاری کنسرت هایش که با گروه جدیدی همراه شده، تصمیم دارد ضمن تولید چند قطعه جدید و تغییر در تنظیم آثار کنسرت ها، اجرای غافلگیرکننده ای را برای مخاطبانش رقم بزند. این در شرایطی است که تغییر در تنظیم چند قطعه و اجرای چند پرفورمنس همچون کارهایی است که وی تصمیم به انجام آن دارند.
اشوان که در حوزه های نوازندگی پیانو و گیتار هم دارای مهارت هایی است با انتشار تک آهنگ هایی همچون «بهت مریضم»، «شمع ها رو روشن کن»، «من آدم رؤیای تو نیستم»، «چرا گریه کردم» و «تنها شدم» به شهرت رسید.