در قالب بیانیه خانواده طرح شد؛ تکذیب درخواست حمایت مالی برای درمان بهنام صفوی، شانه هایمان خم شد

آبنما کار: همزمان با بستری شدن بهنام صفوی در بیمارستان و انتشار برخی مطالب در فضای مجازی در خصوص کمک مالی یا برگزاری کنسرت به نفع وی، پدر این خواننده متنی را منتشر نمود.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، همزمان با بستری شدن بهنام موسیقی خواننده موسیقی پاپ در یکی از بیمارستان های تهران و انتشار برخی مطالب در فضای مجازی در خصوص کمک مالی یا برگزاری کنسرت به نفع وی، محمد علی صفوی پدر این خواننده متنی را منتشر نمود.
پدر بهنام صفوی با بیان آگاهی از نیتِ خیرِ کسانی که پیشنهاد را نمایش کردند، آورده است: «سلام خدمت هواداران و دوستان و مردم عزیز که جویای حال بهنام هستید. از روز گذشته، در فضای مجازی، تیترهای جنجالی درباره بهنام منتشر گردید که موجب آزار روحی و روانی شدید خانواده ما شده است. دوستانی که این روزها با من صحبت کردند، حتماً نظر خیر داشتند؛ اما مطرح کردنِ سوژه فوق به این شکل، نه تنها باری از روی دوش ما برنداشت، بلکه شانه های نیمه خمیده ما را کاملاً خم کرد.
می خواهم همین جا اعلام کنم که ما به هیچ وجه درخواست مادی نداشته و نداریم و در تمام این مدت، از هیچ کوششی برای بهبود حال فرزند عزیزمان فروگذار نکرده ایم. از همه مردم ایران و علاقه مندان بهنام عزیزم خواهشمندم لطفاً فقط از نظر روحی و روانی ما را حمایت کنید»