با صدای آیهان؛ آلبوم اینجه اینجه منتشر گردید

آبنما کار: دومین آلبوم رسمی آیهان خواننده موسیقی پاپ آذربایجان از روز یکشنبه ۲۵ آذر در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، دومین آلبوم رسمی آیهان خواننده موسیقی آذربایجانی بامداد روز یکشنبه ۲۵ آذر به تهیه کنندگی محمدحسین توتونچیان منتشر و روانه بازار موسیقی شد. آلبوم «اینجه اینجه» شامل ۹ قطعه‌ی شاد آذری با نام های «اینجه اینجه»، «یار باشینا دولانیم»، «سئو منی»، «اولماسین یالان»، «قیسمتیم»، «خوشبخت اولسون سونلر»، «بیرده نم»، «دویغولاریم» و «ملگیم» است. اغلب قطعات این آلبوم توسط موزیسین های آذربایجانی تهیه و تولید شده است.
دومین آلبوم این خواننده در حالی منتشر گردید که وی پارسال کنسرت هایی را با همراهی سه خواننده کشور آذربایجان در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار کرد.
آیهان در این آلبوم در بخش آهنگسازی با ایلکین واله اوغلو، هادی حمزه زاده، عباس باقر او، الوین مهمانلی، فرقان عاریف اوغلو؛ رحیم رحیم لی، نورلان تهمزلی، آی نور عادیل قیزی، گل آقا و در بخش شعر هم با همای عباس آوا، هادی حمزه زاده، آنار محمد او، الوین مهمانلی، آیدین ارسلان، رحیم رحیم لی، نورلان تهمزلی، زینب عدالت قیزی و گل آقا همکاری داشته است. ضمن آنکه تنظیم تمامی قطعات توسط حجت مبذول، ایلیکین واله اوغلو صورت گرفته است. این اثر با میکس و مسترینگ داریوش اسدالله پور تولید شده است.
آیهان درباره دومین آلبوم خود اظهار داشت: در ساخت این اثر تلاش شده تا اصالت موسیقی آذری با تم شاد حفظ شده و بتواند یادگاری برای مردم کشور خصوصاً مردم آذری زبان باشد. همینطور با عنایت به شرایط اقتصادی حال حاضر ترجیح دادم فعلا آثارم را به صورت صوتی و در چارچوب آلبوم منتشر کنم اما امیدوارم که در آینده ای نزدیک و با مرتفع شدن مشکلات اقتصادی شرایط لازم برای برگزاری کنسرت و دیدار با مخاطبان فراهم گردد.
این آلبوم به تهیه کنندگی شرکت «ققنوس» به مدیریت حسین توتونچیان و مدیریت هنری یاشار آذرتاش انتشار یافته است.