دی ماه سال ۹۷؛ رهنما شب آوازی با پیانو را برگزار می نماید، همراهی رضا تاجبخش

آبنما کار: مانی رهنما همراه با یک نوازنده شناخته شده پیانو روزهای ششم و هفتم دی ماه سال جاری کنسرت شب آوازی با پیانو را در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار می کنند.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، مانی رهنما از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ کلاسیک روزهای پنجشنبه ششم و جمعه هفتم دی ماه سال جاری کنسرتی را با عنوان «شب آوازی با پیانو» در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار خواهدنمود.
در این اجرای زنده رضا تاجبخش از نوازندگان شناخته شده پیانو که طی سال های گذشته فعالیت های زیادی را با خوانندگان پاپ کشورمان بعنوان نوازنده پیانو و رهبر ارکستر انجام داده، مانی رهنما را همراهی می کند. این در شرایطی است که صبا راد اجرا و کارگردانی برنامه را به عهده دارد.
مانی رهنما همچون خوانندگان گزیده کار موسیقی پاپ کلاسیک کشورمان است که تازه ترین کنسرت خودرا اسفند ماه پارسال در سالن «همایش ایرانیان» برگزار کرده بود.
در این کنسرت که با اجرای ارکستری متشکل از سازهای زهی و کلاسیک و سازهای در رابطه با موسیقی الکترونیک به رهبری محمدرضا عقیلی همراه بود، تعدادی از آثار برگزیده رهنما به همراه چند قطعه جدید به مخاطبان ارائه شد.
این خواننده پاپ کلاسیک که چندی قبل باز نماهنگی را به مناسبت میلاد حضرت رسول(ص) منتشر نموده بود، تابحال آلبوم های «مرسدس»، «فصل پرواز»، «تموم شد ترانه»، «من و تو» و «کجا به خنده می رسیم» را در بازار موسیقی منتشر نموده بود.