بعد از پایان ماه صفر؛ محسن ابراهیم زاده کورس کنسرت ها را دوباره آغاز می کند

آبنما کار: خواننده موسیقی پاپ کشورمان پس از آخر ماه صفر کورس کنسرت های خویش را در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می نماید.

به گزارش آبنما کار به نقل از مهر، محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ کشورمان که طی ماه های گذشته به شکل جالب توجهی از برگزاری کنسرت در هر تالار و شهری دریغ نمی کند، در ادامه برگزاری تور کنسرت های خود حین برگزاری کنسرت هایش در تهران، برنامه های متعددی را برای طرفداران خود تدارک دیده است.
وی که به قول مهدی کرد مدیر برنامه هایش به دنبال اجرا در شهرهای کوچک و محروم کشورمان است بعد از برگزاری کنسرتش در روز شنبه نوزدهم آبان در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، روزهای ۲۲ و ۲۳ آبان در یزد، ۲۶ آبان در خرم آباد، روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان در شهر جم، روز ۷ آذر در کرمان، روز ۸ آذر در جزیره کیش، روز ۱۰ آذر در سواد کوه، روز ۱۳ آذر در پرند، روز ۲۴ آذر در خمین، روز ۲۵ آذر در همدان و روز ۲۸ آذر در بهشهر کنسرت های خویش را به مدیریت برنامه مهدی کرد برگزار می نماید.
محسن ابراهیم زاده که در بحبوحه برگزاری کنسرت هایش مشغول جمع آوری آلبوم خود هم هست به احتمال فراوان تازه ترین اثرش را تا آخر سال جاری منتشر می کند. او طی روزهای گذشته هم قطعه «بی قرارم» را با تنظیم معین راهبر در فضای مجازی منتشر نمود.