بهرام حصیری در گفتگو با مهر: این سال ها کم کار نبوده ام، همکاری با فضل الله توکل و تدوین آلبوم

آبنما کار: خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی از تولید و آماده سازی چند قطعه و آلبوم برای انتشار در بازار موسیقی و تدارک برای برگزاری کنسرت سخن گفت.

بهرام حصیری خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی در پاسخ به خبرنگار مهر درباره دلایل کم کاری سال های اخیرش اظهار داشت: شاید عده ای از مخاطبان موسیقی تصور کنند که بنده در این سال ها فعالیت کمی در حوزه موسیقی داشته ام در صورتی که اصلا اینطور نیست و تنها تفاوتی که فعالیت های من نسبت به سال های گذشته دارد، کم کردن رفت و آمدهایم به رادیو و تلویزیون است که سبب شده عده ای از مخاطبان تصور کنند در موسیقی کم کار هستم.
وی ادامه داد: البته در این مدت در رسانه ملی هم برنامه های مختلفی اجرا کردم و کمرنگ شدن حضورم به معنای قطع حضورم در رسانه ملی نیست ولی شرایط به گونه ای است که با این اوضاع و احوال حضور کمرنگ تری در این رسانه دارم.
این خواننده موسیقی ایرانی در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: هم اکنون چند کار آماده همچون تک آهنگ و آلبوم با آهنگسازی استاد فضل الله توکل و پسرم پویا حصیری دارم. در راه انتشار این آثار حضور اسپانسرهایی که بتوانند خودشان را با ضابطه های فنی ما وفق دهند نقش بسیار موثری دارد.
حصیری درباره کم کاری خود در زمینه برگزاری کنسرت اظهار داشت: این احتمال وجود دارد که پیش از ایام محرم و صفر کنسرتی در تالار وحدت برگزار کنم اما هنوز هیچ چیزی قطعی نیست چون که برگزاری کنسرت نیازمند اسپانسر است و بدون حضور آنها امکان برپایی اجرای زنده میسر نیست. من هم از آن دسته افرادی هستم که برای برگزاری کنسرت حاضر به پذیرفتن هر شرایطی نیستم از این رو باید فضای فعالیت هایم را به گونه ای هدایت کنم که یک اسپانسر خوب و موجه برای برگزاری کنسرت ها اعلام آمادگی کند.
بهرام حصیری از خوانندگان پیشکسوت موسیقی ایرانی است که تابحال آلبوم های «صدای عشق»، «جان عاشق»، «تصویر خیال»، «بی تو خاکسترم»، «بی آشیونه»، «شور»، «عاشقانه» و «یاد دوست» را منتشر نموده است.