تمدید مهلت شركت در هفدهمین تصویر سال

به گزارش آبنما كار مهلت شركت در هفدهمین نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر تا چهارم بهمن و بخش ویژه چهل سال، تهران تا نیمه بهمن ماه سالجاری تمدید گردید.

به گزارش آبنما كار به نقل از دبیرخانه تصویر سال، تصمیم به تمدید ثبت نام در سایت تصویر، به علت شرایط ویژه فضای مجازی در ایام اخیر و به درخواست شماری از همراهان همیشگی تصویر سال كه تابحال فرصت ثبت نام پیدا نكرده اند، صورت گرفته است.
هنرمندان علاقه مند به شركت در هفدهمین نمایشگاه تصویر سال در بخش های عكاسی، گرافیك، كاریكاتور و جشنواره فیلم تصویر تا آخر روز چهارم بهمن ماه ۱۳۹۸ می توانند با ثبت نام در سایت تصویر آثارشان را بارگذاری كنند.
در بخش ویژه «چهل سال، تهران» هم از آنجائیكه آثار نمایشگاهی این بخش مقرر است فروردین ماه سال ۱۳۹۹ برگزار شود، استثنائاً مهلت ارسال آثار عكاسی، گرافیك، كاریكاتور و فیلم تا پانزدهم بهمن ماه سالجاری خواهد بود.
هفدهمین دوره نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر از دوم تا بیست وسوم اسفندماه ۱۳۹۸ همچون دوره های گذشته در رشته های عكاسی، گرافیك، كاریكاتور و فیلم، در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.
بخش ویژه هفدهمین دوره نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر با عنوان «چهل سال، تهران» كه با حمایت و همراهی سازمان زیباسازی شهرداری تهران برگزار می شود، در بر گیرنده آثار تجسمی هنرمندان سراسر كشور از شهر تهران در خلال چهل سال قبل (۱۳۵۷-۱۳۹۸) به همراه فیلم های مستندی كه درباره شهر تهران و یا با محوریت مكانی شهر تهران ساخته شده اند، خواهد بود.
هنرمندان علاقه مند به شركت در هفدهمین نمایشگاه تصویر سال باید از راه ثبت نام و آپلود در سایت تصویر به ادرس www.tassvir.com اقدام نمایند.
دبیرخانه تصویر سال واقع در تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، روبه روی ورزشگاه شیرودی، خیابان اردلان، پلاك ۲۴، طبقه چهارم، تنها آثار بخش جشنواره فیلم تصویر را به صورت دی وی دی می پذیرد.