پرواز همای در گزارش آبنما كار: فیلم سازان مستقل موسیقی خوب هم گوش كنند، حرفه ای عمل كنید

به گزارش آبنما كار پرواز همای خواننده كشورمان كه در خلال هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید به برگزاری كارگاه موسیقی پرداخته بود، عنوان نمود كه صاحبان فیلم های مستقل باید موسیقی خوب گوش كنند.

پرواز همای خواننده كشورمان كه در هفتمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» حضور پیدا كرده بود و مسئولیت برگزاری كارگاه های موسیقی فیلم را داشت در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: جشنواره های مستقل به علت كمبود بودجه امكانات تبلیغاتی زیادی ندارند و به تبع آنطور كه باید، دیده نمی شوند، ازاین رو لازم است از چنین جشنواره هایی حمایت شود.
وی افزود: جشنواره فیلم مستقل «خورشید» با كمترین امكانات و بودجه مادی كار خویش را پیش می برد. هنرمندان تلاش كرده اند در این جشنواره حضور داشته باشند و بعنوان مشاور و از ابعاد هنری به این جشنواره كمك كنند. من هم در بخش موسیقی در كنار جشنواره بوده ام. امیدوارم اساتید و چهره های هنری به این جشنواره ملحق شوند و كمك كنند.
این خواننده اظهار داشت: سینمای مستقل بودجه كمی دارد و فیلم هایی كه در این فضا عرضه می شود یا موسیقی ندارند و یا موسیقی انتخابی استفاده می نمایند.
همای اظهار نمود: پیشنهاد می كنم كسانی كه در زمینه سینمای مستقل فیلم می سازند، موسیقی خوب گوش كنند تا در انتخاب موسیقی ها بتوانند حرفه ای تر عمل كنند.
وی در انتها درباره برگزاری كارگاه موسیقی فیلم در جشنواره «خورشید» هم اظهار داشت: در این جشنواره كارگاه بسیار خوبی برگزار گردید و نتایج خوبی از این كارگاه گرفتیم. از آقای سخاوت دوست هم ممنونم كه در این كارگاه حضور پیدا كردند.
هفتمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» به دبیری مهدی یارمحمدی شب گذشته با برگزاری آیین اختتامیه در خانه هنرمندان ایران پایان یافت.