با ارائه آثار جدید صورت گرفت؛ تماشای نقاشی های جدید ماهیار چرمچی در گالری ثالث

به گزارش آبنما كار تازه ترین نمایشگاه ماهیار چرمچی از هنرمندان فعال عرصه نقاشی با عنوان بازی در گالری ثالث میزبان علاقه مندان است.

به گزارش آبنما كار به نقل از مهر، تازه ترین نمایشگاه ماهیار چرمچی از هنرمندان فعال عرصه نقاشی با عنوان «بازی» از روز ۲۹ شهریور در گالری ثالث میزبان علاقه مندان است.
بر اساس این گزارش در حاشیه این نمایشگاه فیلم كوتاهی هم به كارگردانی ماهیار چرمچی كه به توصیف حالات درونی نقاش به هنگام خلق آثار می پردازد، اكران می شود.
در توضیح این نمایشگاه آمده است: «بازی مجموعه جدیدی از آثار ماهیار چرمچی هنرمند نقاش است كه مانند مجموعه های قبلی او از نقاشی و عنصر زیبایی شناسی بصری برای گفتمانی فلسفی، اجتماعی بهره می برد.»
قطب الدین صادقی، مسعود فروتن، عبدالحمید ضیائی، رسول یونان، اسداله امرایی، فرانك یوسفی، شبنم قلی خانی، بهنام ابطحی، مینا وحید، مریم وطن پور، سلمان فرخنده، حامد زحمتكش همچون هنرمندانی بودند كه طی روزهای گذشته از این نمایشگاه دیدن كرده اند.
نمایشگاه «بازی» از روز ۲۹ شهریور در گالری ثالث واقع در خیابان كریمخان زند، بین ایرانشهر و ماهشهر پلاك ۱۴۸ برگزار می گردد و علاقع مندان همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ می توانند از این نمایشگاه دیدن كنند.