جزئیات كارگاه های آموزشی هفته گردشگری اعلام گردید

آبنما كار: مجموعه كارگاه های آموزشی به مناسبت هفته گردشگری در ایران با عنایت به شعار سازمان جهانی جهانگردی در موزه فرش تهران انجام می شود.
به گزارش آبنما كار به نقل از ایسنا، این كارگاه ها از ششم تا دوازدهم مهرماه از طرف انجمن موسسات آموزش گردشگری ایران با همكاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران برپا خواهد شد.
«بومگردی، دوست یا دشمن ژینائی طبیعت»، «جذابیت های موضوعی گردشگری فرش»، «استانداردها و تجارب هتلداری در ارتباط با نیازهای گردشگران خارجی»، «ارتباط مرمت بافت های تاریخی و ابنیه با گردشگری (الگوهای روستای اصفهك)، «معرفی فاكتورهای فرهنگی و هنرهای دستی تركمن»، «ارتباط هنر بومی و گردشگری (گزارشی از صنایع دستی نوپدید در جزیره هرمز) »، «گردشگری در تهران، دو قرن پایتخت»، «فرق است از حرف تا عمل (آشنایی با استانداردهای پك بكری و هیچهایكری) »، «كارآفرینی در گردشگری از ایده تا واقعیت»، «مسیرهای گردشگری تهران قدیم»، «مدیریت استراتژیك پیشرفته در گردشگری»، «تجربه های زیستی در سفرهای موضوعی»، «گردشگری ماجراجویانه برای افراد دارای معلولیت» كارگاه هایی هستند كه در این یك هفته برگزار می گردد.
هزینه حضور در این كارگاه ها ۴۰ هزار تومان اعلام شده است كه جهت شركت در آنها باید بوسیله انجمن مؤسسات آموزش گردشگری ایران به شماره تلفن ۸۸۵۵۴۳۹۹_۰۲۱ اقدام گردد.
محل برگزاری این كارگاه های آموزشی موزه فرش به نشانی تهران، خیابان دكتر فاطمی، تقاطع كارگر شمالی است. ساعت برگزاری این كارگاه ها از ۱۷ تا ۲۰ است.
سازمان جهانی جهانگردی شعار سال ۲۰۱۹ را «اشتغال و گردشگری؛ آینده ای بهتر برای همه» اعلام نموده است و جشن روز جهانی جهانگردی را جمعه ۲۷ سپتامبر در هند برگزار كرد. در ایران اما یك هفته به این مناسبت اختصاص داده شده و مراسم روز جهانی جهانگردی نیز امروز (ششم مهرماه) در شهر زاهدان، استان سیستان و بلوچستان برگزار می گردد.

منبع: