رامین بهنا به مهر خبر داد؛ تولید یك آلبوم موسیقی با خوانندگان خاص، برنامه های متفاوتی دارم

به گزارش آبنما كار رامین بهنا از آهنگسازان و نوازندگان مطرح موسیقی كشورمان از تدوین و تولید یك آلبوم با كلام با حضور برخی از خوانندگان مطرح كشور اطلاع داد.

رامین بهنا در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تازه ترین فعالیت های خود اظهار داشت: طی ماه های گذشته مشغول ضبط و تولید یك آلبوم با كلام هستم. این مجموعه دربرگیرنده یك اثر با حضور چند خواننده جوان و مطرح موسیقی كشور همچون مانی صفی خانی، بهزاد عمرانی، امید نعمتی، رضا رامتین نیا و ماكان اشگواری است كه تصور می كنم با عنایت به صدای متفاوت هریك از این خوانندگان آلبوم متفاوتی پیش روی مخاطبان قرار گیرد. این پروژه همچون كارهایی است كه بنده در كنار كارهای بی كلامی كه تابحال منتشر نموده ام از مدت ها پیش دغدغه ام بوده و از آن مجموعه هایی است كه برایم دارای اهمیت ویژه ای است.
وی افزود: با عنایت به اینكه خوانندگان آلبوم از استایل های متفاوتی در حوزه خوانندگی برخوردار می باشند طبیعتاً فضای آلبوم هم به خودی خود دربرگیرنده فضاهای متفاوتی خواهد بود اما همان گونه كه مخاطبان كارهای من می دانند همواره كوشیده ام كارهایم مانند یك نخ تسبیح باشد كه در عین متفاوت بودن معرف سبك و سیاق كاری من هم باشند. در عین حال با عنایت به اینكه هیچ گاه نخواستم خویش را محدود به تركیب سازی مشخصی كنم، ازاین رو شما انتظار داشته باشید كه تركیب سازی این آلبوم هم با كارهای دیگرم متفاوت باشند.
بهنا در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: طبق برنامه ریزی هایی كه برای تولید این آلبوم صورت گرفته تمام تلاش ما بر این است كه بتوانیم تا پاییز امسال حتی زودتر آلبوم را منتشر نموده و پس از آن برای اجراهای زنده هم كارهای لازم را انجام دهیم. به هر حال من امسال تصمیم گرفته ام تا علاوه بر تولید آثار متفاوت در حوزه موسیقی بی كلام و با كلام فعالیت بیشتری را هم در اجراهای زنده داشته باشم كه بزودی جزئیات این فعالیت ها به مخاطبان اعلام می شود.
این آهنگساز و مدرس موسیقی با اشاره به فضای فعلی تولید و اجرای آثار موسیقایی كه بخشی از آن به اجرای آثار بی كیفیت ارتباط دارد توضیح داد: به هر حال ما در دوره ای هستیم كه باید بگذرد و ما می توانیم از منظر یك تجربه به آن نگاه نماییم. به هر صورت آنچه من برای برنامه های سال ۹۸ در نظر گرفته ام حركت در مسیری است كه كنسرت ها و اجراهای بیشتری را هم در تهران و هم در سایر شهرها برگزار كنم و امیدوارم فضا بگونه ای طراحی شود كه بتوانم برنامه های با كیفیتی را به مخاطبان عرضه كنم.
رامین بهنا همچون آهنگسازان مطرح كشورمان است كه طی سال های اخیر فعالیت های مؤثری را در عرصه موسیقی تلفیقی انجام داده است. رهبری اركستر در اجراهای زنده یاد محمد نوری، ساخت موسیقی فیلم های مختلف سینمایی و تلویزیونی همچون «نسل سوخته» و «كمكم كن» به كارگردانی رسول ملاقلی پور، «داستان های تبعید» به كارگردانی فریدون حسن پور، «آهوی ماه نهم» به كارگردانی مسعود نوابی و… و هم برگزاری چندین كنسرت مختلف با گروه موسیقی «بهنا» و چند مجموعه دیگر همچون فعالیت های این هنرمند در حوزه موسیقی است.